حامل دوریبن SKOUT کیف مطمئن سریع

حامل دوریبن SKOUT، یک کیف مطمئن و سریع

SKOUT یک راه حل بسیار راحت و آسان برای حمل دوربین است که با یک پیچش خیلی ساده و سریع باز و یا بسته می شود. یک کیف مطمئن و کاربردی با دسترسی سریع به دوربین خود به نام SKOUT، مناسب برای استفاده راحت در هر محیط و هر منطقه ای برای حمل دوربین شما.

یک حامل دوربین، سازنده دوربین های مبتنی بر ونکوور، یک کمپین به نام Kickstarter را راه اندازی کرده است تا یک سیستم جدید نصب دوربین در جلو سینه به نام SKOUT را ایجاد کند.

طراحی آن، به نظر می رسد مانند یک نسخه سبک وزن از پیشنهادات فعلی Cotton Carrier است، یک راه حل مناسب برای همه، که گفته می شود "راحت ترین، امن و قابل دسترس ترین،حامل دوربین (Sling-style) یا همان مهار دوربین است.

ویژگی برجسته SKOUT این است که به عنوان یک کیت Twist & Lock ثبت شده است، این به گونه ای است که دوربین شما از طریق یک محفظه آلومینیومی با قطب های مغناطیسی به یکدیگر متصل می شودن با یک پیچش ساده که قطب هارا به هم متصل می کند.

اتصال SKOUT به نظر می رسد نسبتا ساده و آسان است.

پس از پیچیدن آن به دور یکی از شانه های خود، یک بند یکپارچه را در زیر دست مخالف خود میبینید، با کشیدن آن و اتصال آن به سمتی که از شانه شما آمده، آن در جلوی سینه شما قرار می گیرد، اینگونه کل سیستم محکم و سفت می شود.

بندی که روی شانه شما قرار می گیرد پهن تر و گسترده تر شده است، بنابراین حتی دوربین های سنگین تر باید بر بدن شما تأثیری نداشته باشند.

یک جیب خالی پنهان درون سیستم داخلی دارند که می تواند یک گوشی کوچک یا چند کارت اعتباری را خیلی مناسب در آن قرار دهید.

همچنین یک گارد محافظ برای آن وجود دارد، که باعث می شود تا دوربین های شما در هر شرایطی امن باقی بمانند، حتی در محیط های بارانی و خیس که باعث می شود تا قطعات شما خیس نشوند و خشک بمانند.

با تعداد زیادی از ویژگی های اولیه برای این محافظ و حامل دوربین، در حال حاضر به شما یک سیستم SKOUT تنها با قیمت (تقریبا 49 دلار) می دهد. انتظار میرود که برای اولین بار در ماه نوامبر 2018 به بازار عرضه شوند.

... توضیحات کامل