آپدیت جدید برنامه تلگرام ویژگی های کاربردی را اضافه می کند

در آپدیت جدید برنامه تلگرام، شما می توانید با ویژگی جدید پیام های سایلنت مکالمات خود را با صدایی کم تر ایجاد و برقرار کنید و همچنین گفته می شود که یک حالت کند یا slow نیز برای چت های گروهی شلوغ شما وجود دارد. پس بهتر است برای دسترسی به این ویژگی های جدید خیلی سریع برنامه Telegram موبایل خود را از گوگل پلی ارتقاء دهید.

3.5 از 5
از 4 رای
(رای دهید)
آپدیت جدید برنامه تلگرام ویژگی های کاربردی را اضافه می کند

در اینجا و در ابتدا یک بحث کوچک وجود دارد.

در اصل می توان گفت فقط به این دلیل که به شخصی پیام می دهید، به این معنی نیست که می خواهید آن را با صدایی بلند اعلام کنید، و تلگرام فکر می کند که می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

برنامه چت تازه به روز شده، ویژگی پیام رسانی سایلنت یا (silent messaging) را ارائه کرده است که هر متن یا رسانه ای را بدون اطلاع رسانی صدا به کاربر مورد نظر شما ارسال می کند، مهم نیست که تنظیمات تلفن آن شخص چه چیزی باشد.

مثلا، اگر نمی خواهید کسی را از خواب بیدار کنید، به احتمال زیاد این ویژگی جدید تلگرام مفید خواهد بود.

همچنین اگر می خواهید در حین یک جلسه نیز پیام ارسال و دریافت کنید، این ویژگی جدید می تواند بسیار مفید باشد.

به روزرسانی هایی معمولی تر و اما در عین حال مهم نیز در این آپدیت جدید برنامه تلگرام وجود دارد.

به طور مثال گفته می شود که چت های گروهی که با حجم بالای اطلاعاتی روبرو هستند، اکنون از حالت کند یا (slow mode) برخوردار هستند تا از ارسال قریب الوقوع پیام در آنها جلوگیری شود.

همینطور در حال حاضر برخی از ایموجی ها (مانند قلب و لایک) دارای انیمیشن هستند و ترکیبی از تصاویر کوچک زبانه ای و نشانگرهای زمانی نیز به شما کمک می کند تا لحظه مناسب را در یک ویدیو بسیار راحت تر پیدا و انتخاب کنید.

در اندروید منوی پیوست با مرور آسانتر شده است و رنگ های تاریک مختلفی را برای حالت شبانه iOS پیدا خواهید کرد.

از یک نگاه، Telegram به نظر می رسد که با آپدیت جدید و اضافه کردن این ویژگی ها قصد دارد تا کاربران بیشتری را به پلتفرم خود دعوت کند و حتی به عنوان یک رقیب سر سخت برای واتساپ شناخته شود.

برای مطالعه بیشتر ببنید که دستیار صوتی گوگل می تواند پیام های تلگرام و واتساپ را بخواند! یا پاسپورت تلگرام: با یک ضربه شناسه های خود را برای خدمات گوناگون وارد کنید

رای شما به "آپدیت جدید برنامه تلگرام ویژگی های کاربردی را اضافه می کند" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

دسته بندی
بستن