سیستم پارک خودکار در اتومبیل های مدل 3 تسلا

تسلا به تازگی قابلیتی در اتومبیل های مدل 3 خود معرفی کرده است که با این قابلیت این اتومبیل ها می توانند بدون حضور راننده، در بهترین مکان ممکن پارک کنند.

سیستم پارک خودکار اتومبیل مدل 3 تسلا

این قابلیت که به آن Autonomous Parking گفته می شود را الون ماسک مدیر عامل شرکت تسلا، در توئیتر خود معرفی کرده است.

اتومبیل نیمه خودران مدل 3 تسلا، می تواند بدون حضور راننده، به خوبی فضای پارکینگ را تشخیص دهد و حتی کنار یک اتومبیل دیگر با فضای میلیمتری پارک کند.

الون ماسک می گوید تسلا مدل 3 می تواند حتی درب پارکنگ را برای شما کنترل کند و پس از توقف و خاموش کردن خودرو، درب الکتریکی پارکینگ را نیز ببندد.

الون ماسک در توئیتر خود لینکی از ویدئو پارک کردن خودرو مدل 3 تسلا گذاشته و بالای آن نوشته است: توجه کنید، هیچکس پشت فرمان نیست. خودرو به صورت خودران در حال حرکت است”.

این آخرین تکنولوژی ساخته شده توسط تسلا برای خودرو های این شرکت است. به نظر می رسد این قابلیت یکی از جالب ترین قابلیت ها برای خریداران این خودرو خواهد بود.

کمپانی تسلا به تازگی توانسته به هدف خود برای تولید 5000 خودرو سدان مدل 3 در طی یک ماه برسد. هدفی که بسیاری رسیدن به آن را برای تسلا غیر ممکن می دانستند اما الون ماسک با مدیریت فوق العاده خود توانست آن را ممکن کند. (مطلب کامل تولید 5000 دستگاه از اتومبیل مدل 3 تسلا را اینجا بخوانید.)

کمپانی تسلا اکنون با مدیریت الون ماسک، قدرتمند ترین کمپانی در زمینه تولید ماشین های الکترونیک خودران و نیمه خودران است و هر هفته امکانات جدیدی به سیستم این خودرو ها اضافه می کند.

ویدیوها و مطالب مشابه