تسلا ۷۰۰۰ اتومبیل در یک هفته تولید کرد، فورد در ۴ ساعت!

کمپانی تسلا به تازگی به هدف بزرگ خود یعنی تولید 5000 دستگاه از اتومبیل سدان مدل 3 در یک هفته، رسیده است. به علاوه 2000 دستگاه از مدل های دیگر که در این هفته تولید شده، این شرکت توانسته تولیدات خود را به 7000 اتومبیل در هفته افرایش دهد. اما این تعداد اصلا کافی نیست.

4.5 از 5
از 4 رای
(رای دهید)
تسلا ۷۰۰۰ اتومبیل در یک هفته تولید کرد، فورد در ۴ ساعت!

مدیر عامل تسلا بسیاری تلاش کرده است تا این شرکت را از یک تولید کننده خودرو های لوکس، به یک تولید کننده عمده خودرو تبدیل کند. اما برای تبدیل شدن به یک تولید کننده عمده اتومبیل، تسلا باید بسیاری بیشتر از این تعداد ۷۰۰۰ دستگاه در هفته تولید داشته باشد.

الون ماسک هدفی برای خود تعیین کرده بود، تولید ۵۰۰۰ دستگاه از خودرو الکتریکی سدان مدل ۳ تسلا در یک هفته. این هدف الون ماسک بارها عقب افتاد و در نهایت مدتی قبل توسط این مدیر توانا، با تولید ۵,۰۳۱ دستگاه از این خودرو در یک هفته، به واقعیت تبدیل شد. الون ماسک قرار بود در اواخر ۲۰۱۷ به این هدف دست پیدا کند.

الون ماسک تولید ۷۰۰۰ خودرو را در توئیتر خود با عنوان “۷۰۰۰ دستگاه تسلا، ۷ روز!” اعلام کرده است. پس از این توئیت، یکی از مسئولان کمپانی فورد با نام Steven Armstrong توئیتی در پاسخ به این توئیت ارسال کرده است با عنوان: “۷۰۰۰ دستگاه فورد، در حدود ۴ ساعت!”

این مقایسه جالب نشان می دهد کمپانی تسلا برای مطرح شدن به عنوان یک تولید کننده عمده خودرو های الکترونیک چقدر هنوز از بقیه شرکت ها عقب است. باید برای رسیدن به این شرکت ها تولیدات خود را بالاتر ببرد، خیلی بالاتر!

همچنین کمپانی تسلا باید با موضوع بالا رفتن قیمت تولیدات خود نیز مقابله کند و همزمان تولیدات خود را افزایش دهد. این شرکت قول ارائه مدل ۳ با قیمت کمتر از مدل های قبلی را داده بود اما نتوانسته به وعده خود عمل کند و هر مدل جدیدی که عرضه می شود از مدل های قبلی گرانتر است.

رسیدن کمپانی تسلا به ۷۰۰۰ تولید، یک نقطه عطف برای این کمپانی محسوب می شود اما به نظر می رسد آن ها هنوز برای رسیدن به شرکت های بزرگ، کار زیادی دارند.

با وجود گران بودن اتومبیل های الکترونیک تسلا، این شرکت اکنون با حدود ۷۱۰ میلیون دلار ضرر در سال ۲۰۱۸ روبرو شده است. اما الون ماسک معتقد است در ۳ ماه پایانی سال ۲۰۱۸ این شرکت سود ده خواهد شد. باید دید این هدف الون ماسک نیز به واقعیت تبدیل می شود یا نه؟

رای شما به "تسلا ۷۰۰۰ اتومبیل در یک هفته تولید کرد، فورد در ۴ ساعت!" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی ترفند
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن