مکعب روبیک مستقل و خود ساز، سریع تر و بهتر از هر شخص

این مکعب روبیک خودمختار برای حل خود، به طور رسمی دقیق تر از هر کس دیگری عمل می کند. حداقل همین الان لازم نیست که با تفکیک پذیری مسخره ای که برا مکعب های روبیک خودتان تنظیم کرده اید آن را کامل کنید تا دوباره بتوانید از اول آن را آغاز کنید.

4.4705882352941 از 5
از 17 رای
مکعب روبیک مستقل و خود ساز، سریع تر و بهتر از هر شخص

در آینده، رباتها تمام وظایفی را که ما نمیخواهیم انجام دهیم را تکمیل خواهند کرد، مانند: تمیز کردن سرویس های بهداشتی و یا حتی برداشتن و انتقال زباله های ما و فعلا حل یک مکعب روبیک برای ما.

اگر که حل کردن و کامل کردن یک دستگاه مکعب پازلی روبیک همواره همانند کابوسی شما را ناراحت کرده است، همه چیزهایی که واقعا باید انجام دهید این است که چندین قطعه الکترونیک را به آن اضافه کنید، مهارت های برنامه نویسی خود را بالا ببرید و به عنوان کنترل کننده هرکاری که این شخص کنترل کننده ژاپنی در این ویدئو در یوتیوب انجام می دهد را انجام دهید، به مکعب روبیک برای حل خودش آموزش دهید.

برخلاف یک مکعب روبیک معمولی که پلاستیکی می باشد و اشک بچه های کوچک و حتی افراد بزرگ را نیز بیرون آورده است، مکعب روبیک خودمختار برای حل خود یک سری از قطعات مکعبی ماژولار است که بر روی یک مرکز کروی چاپ شده با پرینتر سه بعدی ۳D چاپ شده است.

در شش سمت مکانیسم مرکزی، شش قسمت چرخشی جود دارد که اجازه می دهد تا مکعب خود را کنترل کند. (شما می توانید کامل شدن یک مکعب تفکیک شده و بهم ریخته را توسط خودش در ویدئو زیر مشاهده کنید)

نتیجه؟ مکعب روبیک که از طریق چرخش خود حرکت می کند به راحتی در هنگام قرار گرفتن و رو به رو شدن بر روی میز، چرخش به طرفین را به سرعت و بسیار سریع تر از هر زمان دیگری و یا توسط هر شخص دیگری انجام می دهد (مگر اینکه، البته شما یک cuber و یا حلال مکعب روبیک سریع باشید)

اکنون دیگر پشما مجبور نیستید که تعطیلات سالانه خود را با خانواده خود در مورد بهترین روش برای تبدیل و کامل کردن مکعب روبیک بحث کنید.

برای مطالعه بیشتر: مکعب روبیک جدید با قابلیت مسابقه و ذخیره عملیات ها را مطالعه کنید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.