ربات های جدید تویوتا به برگزاری بازی های المپیک 2020 توکیو کمک می کنند!

روبات های المپیک 2020 توکیو شرکت تویوتا شامل یک ربات نظافتچی و تمیز کننده نیز می شوند. گفته می شود که این دستگاه خودمختار به جمع آوری زباله در رویداد بسیار بزرگ المپیک 2020 توکیو بسیار کمک خواهند کرد. ژاپن در تلاش است تا المپیک 2020 توکیو را به بهترین نحو و جدیدترین تکنولوژی های مدرن مجهز کند و یکی از شرکت های فعال در این زمنیه، تویوتا می باشد.

ربات تویوتا برگزاری بازی المپیک 2020 توکیو کمک

باید بدانید که روبات ها نقش مهمی در بازی های المپیک 2020 توکیو بازی می کنند، و تویوتا مصمم است که از آن ها به هر نحوی و در هر زمینه ای استفاده کند، حتی اگر گاهی در بعضی موارد عجیب و غریب باشند.

غول صنعت خودرو ژاپنی، تویوتا، ربات های خود را برای مسابقات المپیک تابستانی 2020 معرفی کرده است و یکی از قابل توجه ترین آن ها، یک ربات در حال چرخش بر روی زمین است که برای محیط زیست نیز مفید است.

این دستگاه خودمختار به نظر می رسد یک نسخه بسیار کوچک تر از خودرو الکتریکی e-Palette باشد، و در اصل یک سطل زباله را با خود حمل می کند، که می تواند زباله ها را جمع آوری کند و آن ها را در سطل مورد نظر قرار دهد.

در واقع این ربات موارد و زباله ها را نمی یابند، این هنوز هم به انسان ها وابسته است، اما این به کاهش تعداد کارکنان در این یک منطقه برای نظاف کاری بسیار کمک می کند.

بسیاری از ربات های دیگر تویوتا نیز قبلا معرفی و شناخته شده اند، مانند ربات حمایت از انسان (برای هدایت مردم با صندلی های چرخ دار)، ربات پشتیبانی و تحویل برای (نوشیدنی ها و سفارشات دیگر) و ربات انسانی T-HR3 برای (تعاملات از راه دور با ورزشکاران).

با این وجود، یک ربات خاص المپیک نیز وجود خواهد داشت.

ربات Mascot

ربات Mascot در Miraitowa و بعضی از انواع آن (شما می توانید نمونه ای را در زیر نگاه کنید) به افراد از مکان های مختلف از طریق تشخیص هویت و اندام های کنترل از راه دور خوش آمد می گویند.

تویوتا همچنین در تلاش است تا یک راه برای ارتقاء این ربات mascot به یک دستگاه بازی برای بچه های ژاپنی تبدیل کند.

روبات ها به عنوان یک اصل بازاریابی برای صنعت فناوری تویوتا و ژاپن به عنوان یک اعتبار کلی عمل می کنند.

با این حال، مانند دیگر روباتهای کارگر ژاپنی، آنها نیز تصدیق کمبود نیروی کار در کشور را مشخص می کنند.

با کم شدن جمعیت و عدم تمایل به دعوت از کارگران خارجی، کشور همیشه نمی تواند به داشتن افراد کافی برای پر کردن شغل ها متکی باشد؛ مخصوصا در برگزاری رویدادهای مهمی مثل المپیک.

ربات نظارفت کار و همتایان آن می توانند اطمینان حاصل کنند که توکیو 2020 بدون هیچگونه حوادثی ادامه می یابد.

برای مطالعه بیشتر ببینید که ماشین الکتریکی جدید تویوتا برای مسافران و ورزشکاران المپیک 2020 ژاپن عرضه می شود! یا المپیک 2020 توکیو با سیستم تشخیص چهره برای امنیت بیشتر، یا ربات اردک مانند ژاپنی از رشد علفهای هرز در شالیزارهای برنج جلوگیری می کند! و یا ربات شبیه انسان اطلس می تواند به صورت مستقل راه برود و مسیرهای درست خود را انتخاب کند!

ویدیوها و مطالب مشابه