خودرو تمام الکتریکی eGon فولکس واگن، یک اسکلت کامل برای رانندگی و مشاهده عملکرد

خودرو eGon فولکس واگن (VW) یک اسکلت و بدنه کاملا الکتریکی یا EV است که قابل آموزش و تریم می باشد و برای تمرین و کارکرد بهتر طراحی شده است. این طرح همچنین به ما نشان می دهد که اتومبیل های الکتریکی چگونه در جاده ها کار می کنند و چه عکس العملی را از خود برجای می گذارند.

خودرو الکتریکی eGon فولکس واگن اسکلت رانندگی مشاهده عملکرد

چگونه می توان عملکرد و کارهای داخلی خودروهای الکتریکی را بدون استفاده از تصاویر و ویدیوهای برش خورده و یا تصاویر از قبل طراحی شده مشاهده کرد؟

اگر شما طرفدار اتوموبیل های فولکس واگن یا ولفس واگن (VW) هستید، ممکن است یک خودرو با اسکلت و بدنه کاملا الکتریکی را مشاهده کنید که می تواند به خوبی در جاده نیز رانده شود.

این شرکت یک مدل به نام eGon را عرضه کرده است که در اصل یک ماشین e-Golf است که فقط با اسکلت معمولی بدنه خودرو ساخته شده تا عملکرد این خودرو کاملا برقی را به همه نشان دهد، و این خودرو همچنان قابل استفاده و رانندگی نیز است.

شما نمی توانید آن را در بزرگراه ها رانندگی کنید، اما می توانید هنگام رانندگی در یک جاده معمولی، احساس کنید که همه چیز با هم درون خودرو چگونه در حال حرکت است.

شما همچنین می توانید کدهای QR را در سراسر ماشین برای ارائه اطلاعات بیشتر در مورد اجزای فردی پیدا کنید.

این طرح در اصل به علاقه مندان و طراحان کمک خواهد کرد تا بتوانند با طراحی، چگونگی رانندگی و نحوه ساخت این اتومبیل فوق العاده کاملا برقی بیشتر آشنا شوند.

فولکس واگن خودرو eGon را اولین بار به طور رسمی در همایش IdeenExpo هانوفر آلمان، در مرکز علمی و تکنولوژی متمرکز جوانان خود، بین 15 ژوئن و 23 ژوئن (در ماه خرداد) رونمائی خواهد کرد.

VW امیدوار است که نه تنها جوانان جوانان را به سمت طراحی بی نظیر خود جذب کند، بلکه جذب نیروهای بالقوه و کاری را نیز در نظر دارد.

اگر چه VW و سایر خودروسازان از مفاهیمی مانند این استفاده می کنند تا تکنولوژی ها و فناوری های خود را به نمایش بکشند، و این تعجب آور نیست.

طرح های شبیه به این فقط برای تبلیغات نیستند.

آنها می توانند فن آوری خودرو های برقی EV را برای یک مردم بهتر قابل شناسایی کنند و به عموم مردم مفهوم موتورهای احتراقی سوپاپ دار را نشان دهند.

برای مطالعه بیشتر ببینید که اتوموبیل ID Roomzz شرکت VW یک خودرو تمام الکتریکی اسپورت و یا ماشین الکتریکی جدید جنسیس، یک خودرو مخصوص رانندگی های شهری.

ویدیوها و مطالب مشابه