کارت گرافیک برتر AMD در مقابل پردازنده های گرافیکی انویدیا چگونه است؟

شما در مورد کارت گرافیک جدید Radeon VII چه فکر می کنید؟ در نبرد برای بهترین پردازنده گرافیکی، چگونه می توانید GPU پرچمدار جدید AMD را رتبه بندی کنید؟ اکنون جدیدترین پردازنده گرافیکی AMD در مقابل پردازنده های جدید و عالی NVIDIA چگونه ظاهر می شوند؟ با ما همراه باشید تا به برخی از ویژگی های جدیدترین پردازنده های گرافیکی کامپیوتر شما نگاهی بیاندازیم و با قوی ترین آن ها آشنا شویم.

کارت گرافیک AMD و پردازنده گرافیکی انویدیا

پسر عموی کارت گرافیک بازی AMD Instinct M150، که به نام Radeon VII شناخته می شود، در ماه فوریه گذشته به ازای قیمت 699 دلار معرفی و رونمائی شده است.

در بررسی ها، گفته می شود که شما می توانید از سرعت بالا، 16 گیگابایت حافظه HBM2 و عملکرد عالی در حین کارهای گرافیکی قدردانی کنید.

اولین کارت ساخته شده بر روی فرآیند تولید 7nm (نانومتر)، کارت Radeon 7 به وضوح در نظر گرفته شده است که با پردازنده های گرافیکی RTX 2080 و 2080 Ti شرکت انویدیا رقابت کند.

با این حال، کارت گرافیک های این شرکت همیشه سریعتر از کارتهای NVIDIA نبوده اند.

قبل تر نیز گفته شده بود که شرکت انویدیا نمونه کارتهای گرافیکی RTX 2080 و 2080 Ti خود را رونمائی کرده است که از کیفیت عالی و سرعت بالایی برخوردارند، بنابراین اکنون شانس خود را برای رقابت بیشتر در میان پردازنده های گرافیکی در نظر بگیرید.

در صورت علاقه و برای اطلاعات بیشتر ببینید که انویدیا در همایش Gamescom 2018 پردازنده های گرافیکی GeForce RTX را به نمایش می گذارد و یا پردازنده GeForce RTX 2060 انویدیا در رویداد ۲۰۱۹ CES معرفی شد.

اگر طرفدار AMD هستید، در زیر به صفحه بررسی کامل تر ما برای کارت گرافیک Radeon VII بروید و نقاط قوت و ضعف این کارت بازی کامپیوتر را مشاهده کنید.

ببینید که کارت گرافیک AMD Radeon 7 در رویداد CES 2019 معرفی شد.

پردازنده جدید AMD Radeon VII جدیدترین کارت گرافیک و پرچمدار شرکت AMD است.

این برای بازی با کیفیت 4K ساخته شده و در حالی که قطعا سریع نیز است، با هزینه ای مناسب نیز می آید.

Radeon 7 با قیمت 699 دلار راه اندازی شده است که با کارت Nvidia RTX 2080 مطابقت دارد و ما قانع نیستیم که به راحتی بتواند سریعتر نیز عمل کند.

اولین کارت بازی که بر مبنای فرآیند تولیدی 7 نانومتر ساخته شده است، Radeon VII ممکن است به ما نگاهی بیندازد که از شرکت AMD در آینده چه چیزی انتظار می رود.

با 16 گیگابایت حافظه فوق العاده سریع HBM2، کارت Radeon VII ممکن است ارزش افزوده را برای سازندگان محتوا را به همراه داشته باشد، اما برای بازی سخت است که قیمت فعلی آن را توجیه کرد.

اما آیا یک GPU برای بازی 4K عالی و بی نظیر نیست؟

آیا تجربه نکردن هیچ گونه گیر، پریدن تصویر و یا تیک زدن در بازی را دوست دارید؟

و اینکه این کارت گرافیکی برای کارهای ایجاد محتوا مانند جلوه های تصویری چگونه عمل می کند؟

پاسخ همه این سوالات در بررسی های آینده ما از این کارت گرافیک های جدید AMD مشخص می شود. با ما همراه باشید..

در صورت علاقه ببینید که برای ارتقاء و سرعت بخشیدن به سیستم های رایانه ای خود چه کار کنیم؟

مزیت های پرازنده گرافیکی AMD Radeon 7:

  • به اندازه کافی سریع برای اجرا اکثر بازی ها آن هم در کیفیت 4K
  • 16 گیگابایت حافظه
  • پهنای باند حافظه فوق سریع 1TB/s

بدی های کارت گرافیک AMD Radeon VII:

  • کندتر از رقبا با همان قیمت
  • نیاز زیادی به قدرت دارد

برای مطالعه بیشتر، بهترین لپتاپ ها با کارت گرافیک های جدید RTX 2080 انویدیا، هیولاهایی مخصوص بازی، لپتاپ های ارزان قیمت با کارت گرافیک های جی فورس GTX 10-series انویدیا، مخصوص بازی را مشاهده کنید و در نهایت نیز ببینید که آیا نیاز دارید تا یک کارت گرافیک جدید با قابلیت ردیابی اشعه را خریداری کنید؟

ویدیوها و مطالب مشابه