کپی Whatsapp از روی دست تلگرام در ساخت broadcast یک طرفه

به تازگی نرم افزار Whatsapp قابلیت Broadcast یک طرفه را برای گروه ها، معرفی کرده است. این قابلیت دقیقا همان قابلیت کانال های تلگرام است که در این نرم افزار بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

4 از 5
از 5 رای
(رای دهید)
کپی Whatsapp از روی دست تلگرام در ساخت broadcast یک طرفه

کمپانی فیسبوک بسیاری از قابلیت های نرم افزار دیگر را می دزدد و در نرم افزارهای خود مورد استفاده قرار می دهد. مانند نرم افزار اینستاگرام، نرم افزاری متعلق به کمپانی فیسبوک، که بسیاری از قابلیت های خود را از نرم افزار اسنپ چت کپی کرده است.

نرم افزار Whatsapp نیز متعلق به کمپانی فیسبوک است و گفته می شود این نرم افزار اکنون قابلیت جدیدی به گروه ها افزوده است که در آن مدیر می تواند به صورت یک طرفه اقدام به Broadcast کند. دقیقا همان قابلیتی که تلگرام در کانال های خود به مدیران ارائه می دهد.

تلگرام به کابران اجازه می دهد تا در کانال ها عضو شوند و پست های جدید مدیریت این کانال ها را در لیست چت های فعال خود ببینند. بسیاری از شرکت ها، موسسه ها، خبرگزاری ها و افراد معمولی از این قابلیت استفاده می کنند و این سرویس را می توان از مهترین قابلیت های نرم افزار پیام رسان تلگرام معرفی کرد.

حالا Whatsapp این قابلیت ویژه نرم افزار تلگرام را در ساخت گروه های خود کپی کرده است و می خواهد کمپانی ها، موسسات و خبرگزاری های مختلف را برای ساخت گروه های Broadcast ترغیب کند.

البته مشکلی که بسیاری از کاربران با گروه های ساخته شده در Whatsapp می بینند، این است که مدیریت به تمامی شماره ها به صورت واضح دسترسی دارد. Whatsapp برای حل این مشکل قابلیت Username را ارائه کرده ولی این قابلیت حل کننده این مشکل به طور کلی نخواهد بود زیرا بسیاری از قابلیت استفاده نخواهند کرد.

باید دید واتس اپ می تواند افراد مختلف را برای استفاده از سرویس جدید خود ترغیب کند، تا جای تلگرام را برای خبرگزاری هایی که نیاز به Broadcast یک طرفه دارند، بگیرد یا نه؟

رای شما به "کپی Whatsapp از روی دست تلگرام در ساخت broadcast یک طرفه" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی ترفند
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن