6 برنامه اندروید و ios همانند اسنپ چت، با شکلک ها و فیلترهای ردیابی صورت

با ما همراه شوید تا در این مطلب شیش برنامه جالب فیلتر های چهره با شکلکهای جالب و دیدنی را به شما معرفی کنیم. اپلیکیشن هایی مانند برنامه اسنپ چت یا فیلترهای تصویری اینستاگرام، که شما با استفاده از جلوه های انیمیشنی آن ها می توانید عکس های سلفی خود را بسیار خلاقانه تر، جالب تر و نمایشی تر نشان دهید و آن ها را به راحتی با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر به برنامه Snapchat علاقه دارید و شکلک یا فیلترهای آن برای شما کافی نیست، این 6 برنامه دوربین شکلک داری که نتران به شما معرفی می کند را بررسی کنید. -

برنامه اندروید و iOS همانند اسنپ چت با شکلک فیلترهای ردیابی

شاید بتوان گفت که گرفتن عکس های سلفی ساده (بدون فیلتر چهره)، در سال های گذشته بیشتر رواج داشته است و اکنون این روش گرفتن عکس های سلفی ساده دیگر قدیمی شده است.

این روزها، افراد نمی توانند به اندازه کافی از آن فیلترهای سرگرم کننده مانند برنامه Snapchat استفاده نکنند، و همه در پی فیلترهای انمیشنی جالب تر و دیدنی تر بیشتری هستند تا ظاهری خود را متفاوت تر و زیباتر نشان دهند.

این برنامه ها از فناوری ردیابی چهره شما استفاده می کنند، برای تاثیر گذاری انمیشنی بر روی چهره شما در زمان واقعی با ظاهری متفاوت.

و شما می توانید آنها را فوراً و به راحتی با همه دوستان خود از طریق برنامه های چت، استوری و یا به سادگی در هر شبکه اجتماعی دیگری در میان بگذارید.

فقط کافیست تا آن عکس ها را در دستگاه خود ذخیره کنید تا بتوانید آنها را در شبکه های اجتماعی دیگر نیز بارگذاری کنید.

این روندی جدید و تازه در گرفتن عکس های سلفی است که در این سال ها شاهد بوده این و این روند حتی در حال گسترش نیر می باشد.

از زماني كه اسنپ چت فيلترها (يا لنزها را به طور رسمي) معرفي كرده است، دنيا به سرعت آنها را پذيرفته، برنامه هاي مشابه به آرامی شروع به اضافه شدن كرده اند تا همراه با روند رشد برنامه اسنپ چت، با این موج افزایشی همراه شوند.

آنها به علاقه مندان به گرفتن عکس های سلفی انواع مختلفی از تفریحات جالب را ارائه می دهند که فراتر از تعداد انگشت شماری از فیلترهایی است که برنامه اسنپ چت به صورت روزانه در دسترس قرار می دهد.

در صورت علاقه بیبنید که پیام رسان اسنپ چت با فیلترهای تصویری اخیر خود بسیار محبوب تر شده است، یا برای موج جدیدی از فیلترهای واقعیت افزوده در برنامه اینستاگرام آماده شوید!

آیا شما با استفاده از شکلک های دوربین دیدنی و انمیشنی چهره خود سرگرم می شوید؟ پس با ما باشید:

لیست این برنامه های سرگرم کننده فیلترهای عکس سلفی را در زیر مشاهده کنید تا در یک ثانیه عکس سلفی خلاقانه خود را بگیرید و با همه دوستان خود در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

1- بزرگترین رقیب فیلتر چهره اسنپ چت: برنامه اینستاگرام

شکلک های چهره اینستاگرام

آنچه دوست داریم:

 • در تشخیص چهره و استفاده از فیلترها سریع است
 • پلت فرم بسیار محبوبی دارد با یک پایگاه عظیم کاربر

آنچه ما دوست نداریم:

 • فقط می توانید عکس ها یا فیلم های فیلتر شده را به صورت استوری یا پیام خصوصی ارسال کنید
 • پشتیبانی مشتری این بخش ضعیف است

اگر برنامه دیگری وجود دارد که به اسنپ چت نزدیک شده باشد، باید برنامه محبوب اشتراک گذاری عکس اینستاگرام باشد.

باور کنید یا نه، این برنامه محبوب اشتراک عکس و فیلم در حال حاضر دارای کتابخانه بی نظیری از فیلترهای صورت داخلی است که می توانید از آنها در استوری خود استفاده کنید یا از طریق پیام مستقیم (دایرکت) به دوستان خود ارسال کنید.

فقط روی نماد دوربین در گوشه بالا سمت چپ و به دنبال آن بر روی نماد صورتک لبخند، ضربه بزنید.

این ویژگی تشخیص چهره را فعال می کند، که در این صورت انواع فیلتر در پایین صفحه نمایش داده می شود که می توانید آن ها را به صورت زنده امتحان کنید.

موجود در:

2- یک شبکه اجتماعی فوق العاده سرگرم کننده: BOO!

فیلتر چهره های جالب برنامه بو

آنچه دوست داریم:

 • یک برنامه سرگرم کننده پیام رسان و شبکه اجتماعی
 • انواع فیلترهای صورت خوب و دیدنی

آنچه ما دوست نداریم:

 • هیچ نسخه اندرویدی برای این پلتفرم پیدا نکرده ایم

برنامه بو!

تقریباً همه مواردی را که اسنپ چت ارائه می دهد و بسیاری از موارد دیگر را در اختیار دارد، که شاید به همین دلیل باشد که در میان 20 برنامه برتر شبکه های اجتماعی در فروشگاه App iOS قرار گرفته است.

شما می توانید از دوربین گوشی همراه خود استفاده کنید تا خود را با فیلترهای سرگرم کننده نشان دهید و سپس با ارسال عکسهای سلفی و فیلمهای خلاقانه خود با دوستان خود گپ بزنید.

این تنها کاری نیست که می توانید با برناه بو (BOO) انجام دهید!

شما می توانید چت های ویدیویی یا پیام ها مستقیم خود را بطور مرتب با متن، عکس، GIF و حتی شکلک های سه بعدی، شروع کنید.

شما می توانید با دوستان خود بازی کنید، عکس ها را به استوری خود پست کنید و در ویژگی اشتراک گذاری ناشناس در برنامه BOO شرکت کنید!

موجود در:

 • iOS

3- زیبایی خود را بهبود بخشید: با برنامه SNOW

برنامه شکلک دار و ارایشی اسنو

آنچه دوست داریم:

 • ظاهر و شکلک های جدید روزانه اضافه می شوند که با توجه به فصل تغییر می کند
 • رابط بصری و دیداری مناسب

آنچه ما دوست نداریم:

 • یک برنامه سبک اجتماعی نیست
 • هیچ پیام رسانی برای کاربران چینی وجود ندارد

این برنامه کره ای تقریباً با یک استایل کاملا شبیه به اسنپ چت شروع به کار کرد و از آن زمان تاکنون به یکی از محبوب ترین برنامه های زیبایی تبدیل شده است.

شما علاوه بر جلوه های طبیعی پوست و برچسب های صورت، فیلترهای آرایشی AR بسیار شیکی را در اختیار دارید و موارد جدیدی که اغلب به آن افزوده می شوند.

SNOW قبلاً دقیقاً مانند یک برنامه گپ، با استوری های 48 ساعته و ویژگی GIF به عنوان ویژگی های پرمیوم عمل می کرد، اما به نظر می رسد این ویژگی ها کنار گذاشته شده اند.

به نظر می رسد اکنون تمرکز اصلی این برنامه ویرایش عکس با تأکید بر زیبایی است.

موجود در:

4- خودتان را با جلوه های زیبا و سرگرم کننده مشغول کنید: برنامه Camera360

فیلتر برنامه کمرا 360

آنچه دوست داریم:

 • می تواند جلوه های زیبایی طبیعی را با فیلترهای چهره واقعیت افزوده ترکیب کند
 • ویژگی های منحصر به فردی دارد که در برنامه های دیگر یافت نمی شود

آنچه ما دوست نداریم:

 •     برنامه کاملاً به زبان کره‌ای است و بدون بومی سازی به زبانهای دیگر می باشد
 • رابط کاربری بسیار عجیب است

اپلیکیشن Camera360، مشابه برنامه SNOW که در بالا به آن اشاره شد، یکی دیگر از برنامه های محبوب تشخیص چهره بسیار محبوب کره ای است.

هزاران فیلتر مختلف وجود دارد تا بتوانید عکس های سلفی و فیلم های خود را به درستی دست کاری کنید و با آن بسیار سرگرم شوید.

با کمال تعجب، Camera360 در واقع به کاربران خود اجازه می دهد با ترکیب عکسهای سلفی فیلتر شده دیوانه وار خود و جلوه های ویرایشی به منظور صاف کردن نواقص و تقویت قسمت های دیگر، عکس های سلفی خود را بگیرند.

اگر عاشق ظاهر غریب انیمیشن کره ای هستید، این برنامه را دوست خواهید داشت.

موجود در:

5- چهره خود را به هر شخصی که می خواهید تغییر دهید: برنامه جالب Face Swap Live

برنامه تعویض چهره Face Swap Live

آنچه دوست داریم:

 • یک برنامه تعویض چهره ساده
 • با فیلم زنده نیز کار می کند

آنچه ما دوست نداریم:

 • برنامه برای iOS یا Android رایگان نیست
 • برنامه فناوری تعویض چهره بهتری را برای قیمت ارائه نمی دهد

قبل از اینکه اسنپ چت فیلتر تعویض چهره خود را معرفی کند، برنامه Face Swap Live، به عنوان یک برنامه ساده وجود داشت که به شما امکان می داد تا هنگام ضبط یک فیلم یا گرفتن عکس، چهره خود را به یک دوست دیگر تغییر دهید.

همچنین می توانید به جای آن، عکسی را از دستگاه خود انتخاب کرده و به جای آن چهره خود را با شخص موجود در آن تعویض کنید (که Snapchat نیز در نهایت در ارائه فیلتر خود معرفی کرد)

اگر تمام آنچه شما به دنبال آن هستید یک برنامه جالب برای استفاده از صورت های مختلف است، ممکن است این یکی بهترین انتخاب های شما باشد.

موجود در:

6- یک برنامه قدیمی تر که ممکن است فقط سعی کنید آن را استفاده کنید: Masquerade

برنامه جالب Masquerade

آنچه دوست داریم:

 • طیف خوبی از فیلترهای خلاقانه
 • فیلترهای مورد علاقه و بدون اتصال قابل دسترسی هستند

آنچه ما دوست نداریم:

 • هیچ به روزرسانی و فیلترهای جدیدی وجود ندارد. این برنامه ممکن است بعدا کنار گذاشته شود
 • برای دسترسی به همه فیلترها به اتصال اینترنت نیاز دارد.

علاوه بر اسنپ چت، برنامه MSQRD یکی از اولین برنامه های محبوب فیلتر سلفی بود که در انواع مختلفی از شیوه های عجیب و غریب، در متحرک سازی چهره کاربران کار شگفت انگیزی انجام داد.

شما می توانید از آن برای ایجاد هر دو عکس و فیلم با گزینه ای برای پخش زنده آن برای همه دوستان خود در فیس بوک استفاده کنید.

MSQRD توسط فیس بوک خریداری شد، احتمالاً به دلیل فیلترهای چهره ای که اکنون در اینستاگرام متعلق به فیس بوک موجود است، می توان این برنامه را از خط خارج کرد.

در حال حاضر، با این حال، برنامه MSQRD هنوز هم برای بارگیری در دسترس است، اما لزوماً به هیچ وجه روی آن حساب نکنید که به طور مرتب به روز شود.

موجود در:

اگر از این مطلب راضی بودید لطفا با رای و ستاره دادن نظر خودتان را اعلام کنید تا در آینده برنامه های بیشتری شبیه به این نمونه برنامه ها را به شما معرفی کنیم. با تشکر.

برای مطالعه بیشتر ببینید که چگونه به چالش های سن برنامه FaceApp در شبکه های اجتماعی بپیوندیم؟ یا گوگل، فیلترهای AR شبیه به برنامه Snapchat را به پیام های اندرویدی خود می آورد! یا فیلترهای جدید برنامه لنز گوگل به شما در خرید، انتخاب غذا و ترجمه کمک می کنند! و یا Snapchat لنز و فیلتر تصاویر انمیشنی برای سگ ها را ارائه می دهد.

سعیده 2 سال پیش

ممنون از این مقالتون

مهدی نظری 2 سال پیش

ممنون از حمایتتون ❤️

ویدیوها و مطالب مشابه