نظارت کننده خواب Beddit شرکت اپل ارائه می شود

شرکت اپل وضعیت سنج خواب جدید خودش را به نام Beddit منتشر می کند. این نظارت کننده خواب با اندازه گیری فعالیت های مختلف در حین خواب، اجازه می دهد تا علاوه بر داشتن اطلاع از وضعیت خوابتان، بتوانید خواب خود را بسیار بهتر کنترل و تنظیم کنید.

نظارت خواب Beddit اپل ارائه

اپل اولین ردیاب و سنجش خواب اتوماتیک Beddit خود را بعد از زمانی که شرکت آن را در سال 2017 تاسیس کرد، منتشر کرده است.

Sleep Beddit نظارت کننده 3.5 اینچی، یک نوار سنسور نازک است که می تواند زیر تخت قرار گیرد تا حرکات بدن را در طول شب زیر نظر بگیرد.

این دستگاه سنجش خواب برای خرید در دسترس است و در حال حاضر با قیمت 150 دلار در وب سایت و در فروشگاه اپل به فروش می رسد.

این ردیاب نظارت کننده خواب 2 میلی متری می تواند: زمان خواب، ضربان قلب، تنفس، خروپف یا خرناس و دمای اتاق و رطوبت اتاق را اندازه گیری کند.

 

مزیت دیگر آن نسبت به ردیاب های دیگر تنظیم خواب های ورزشی، در این است که شما نیازی به پوشیدن ردیاب فعالیت در رختخواب ندارید،و یا اینکه هر بار به یاد داشته باشید که از آن استفاده کنید، می توانید به راحتی آن را فقط در زیر تخت خود بگذارید.

شما همچنین می توانید آن را به ساعت اپل خود نیز متصل کنید، که می توانید اعلان ها و گزارش های خواب، یادآوری زمان خواب و اطلاعات دیگر را برای هماهنگی بیشتر دریافت کنید.

تجزیه و تحلیل خواب و داده های ضربان قلب نیز از طریق برنامه Health در سیستم عامل iOS 12 و یا سیستم های بالاتر قابل دسترس هستند.

ساعت اپل سری 4 هنوز هیچ گونه توانایی ردیابی و سنجش خواب داخلی را ارائه نمی دهد، اما در حال حاضر برنامه های شخص ثالثی وجود دارند که به شما این امکان را می دهند تا ساعت خواب خود را علاوه بر آیفون خود، از طریق Apple Watch خود پیگیری کنید، از جمله همین برنامه Beddit.

تا آن زمان، Beddit Sleep Monitor جدید اپل به دنبال پر کردن این شکاف در ساعت های اپل می باشد.

همچنین ببینید که: اپلیکیشن SleepScore وضعیت خواب شما را نشان می دهد، و یا ببینید: از بی خوابی رنج می برید؟ مربی های خواب Reverie به دنبال راه حل شما هستند.

ویدیوها و مطالب مشابه