سیستم عامل جدید iOS 12.1 اپل، حلال مشکل شارژ نشدن آیفون های جدید

مشکل شارژ نشدن آیفون XS در iOS 12.1 برطرف می شود. برخی از کاربران متوجه شده اند که وقتی آنها آیفون های خود را به شارژ وصل می کنند و در حالی که صفحه نمایش آن ها خاموش است، تلفن ها شارژ نخواهند کرد. جدیدترین نرم افزار iOS اپل، مسئله آیفون XS و XS Max مربوط به شارژ آن ها را حل خواهد کرد.

سیستم عامل iOS 121 اپل حلال مشکل شارژ نشدن آیفون

اگر شما یک آیفون XS و XS Max داشته باشید که ظاهرا به درستی شارژ نمیشود، اپل برای شما یک رفع مشکل به همراه دارد.

بعضی از کاربران اعلام کرده اند که وقتی تلفن های آنها با صفحه نمایش خاموش به کابل شارژر تلفن ها متصل می شوند، این تلفن های جدید شروع به شارژ شدن نمی کنند.

با این حال، این آیفون های اپل در هنگام استفاده از شارژر بی سیم و یا زمانی که صفحه نمایش روشن می بود، شروع به شارژ می کردند.

برای کسانی که با صفحه نمایش خاموش تلفن را شارژ می کنند، گوشی ها در نهایت شارژ خواهند شد، حتی اگر آنها بلافاصله پس از وصل شدن در بار اول شروع به شارژ نکنند.

به روز رسانی نرم افزار Apple، در iOS 12.1، این مشکل را کاملا حل خواهد کرد.

این در حال حاضر در نسخه بتا در دسترس قرار دارد و در اواخر این پائیز در همه دستگاه های اپل و iPads ها خواهد بود.

برنامه بتا اپل از اوایل سال 2015 برای عموم باز شده است، اما تنها به افرادی توصیه می شود که بر روی یک آی فون تکیه نکنند و یا مایلند با برخی از مشکلات احتمالی و ناگهانی در آیفون های خود کنار بیایند.

اگر شما کاملا برای استفاده و آزمایش نسخه بتا آماده نیستید، می توانید کابل شارژر خود را جدا کنید و آن را دوباره وصل کنید تا شارژ سریع برای شما شروع شود.

حتی اگر گوشی شما در ابتدا نشان دهد که شارژ نمی شود، در نهایت باید شروع به شارژ شدن بکند.

در غیر این صورت، شما باید منتظر بمانید تا iOS 12.1 به بازار برسد، و اپل هنوز اعلام نکرده است که این ذقیقا چه زمانی خواهد بود.

در اینجا iOS 12 اپل و همه چیز در مورد رویداد معرفی آن در ۱۷ سپتامبر را ببینید.

هر زمان که اپل نرم افزار جدید و دستگاه های جدیدی را منتشر می کند، اغلب اشکالاتی در ابتدا وجود دارد که باعث می شود تا میلیون ها نفر از آنها استفاده نکنند.

در مورد سیستم عامل iOS 11.1 سال گذشته، یک مشکل وجود داشت که برخی از کاربران را از تایپ کردن حرف «I» جلوگیری می کرد.

در عوض، آن را به حرف “A” و یک نماد a یونیکد به طور خودکار تعویض می کرد و نشان می داد.

اپل در آن زمان نسخه iOS 11.1.1 را برای رفع این مشکل منتشر کرد.

iOS 12 در ماه گذشته با معرفی آیفون XS و XS Max عرضه شد. شما می توانید اخبار کامل اپل، آیفون های جدید اپل و سیستم عامل جدید iOS 12 را در این قسمت مشاهده کنید.

بزرگترین تغییرات در نرم افزار، یک ویژگی Memoji جدید، بهبود دست کاری اعلان ها، قابلیت اصلاح بدون تار شدن و یک برنامه اندازه گیری واقعیت افزوده جدید است.

شما می توانید ۱۴ ویژگی در سیستم عامل iOS 12 که شما باید در مورد آن ها بدانید را مطالعه کنید و یا ببینید که اندروید پای گوگل در مقابل iOS 12 اپل، کدام بهتر است!

اپل همچنین کنترل های والدین جدید را برای کسانی که می خواهند دستگاه کودک را قفل نگه دارند، اضافه کرده است و ویژگی زمان نمایش آن به شما امکان می دهد تا بچه ها یا استفاده از دستگاه خود را نظارت و کنترل کنید.

همچنین در iOS 12.1 به بیش از 70 شکلک جدید از قبیل لاما، چهره ای با قلب، یک اسباب بازی و یک اسکیت بورد اضافه شده است.

برای اطلاعات بیشتر: راهنمای خرید آیفون های اپل ۲۰۱۸ + مشحصات کامل را ببینید.

بیشتر بخوانید: Apple Watch یکی از محبوب ترین ساعت های هوشمند دنیا.

برای مطالعه بیشتر بخوانید: محصولات جدید Surface مایکروسافت معرفی شدند!

ویدیوها و مطالب مشابه