ورود استون مارتین بازار اتومبیل پرنده

ورود کمپانی استون مارتین به بازار اتومبیل های پرنده

کمپانی استون مارتین تولید کننده خودروهای بسیار زیبا با طراحی های اسپرت اکنون با یک طرح خیره کننده از اتومبیلی پرنده با نام Volante Vision ورود خود را به بازار این اتومبیل ها اعلام کرده است.

به نظر بازار خودروهای پرنده برای تمامی شرکت های بزرگ سازنده خودرو مانند رولز رویس همچنین شرکت‌های به اشتراک گذاری خودرو مانند اوبر جا دارد.

خبر ها حاکی از آن است که به تازگی کمپانی استون مارتین نیز ورود خود را به بازار خودروهای پرنده با طرحی مفهومی از خودروی پرنده بسیار زیبای خود، اعلام نموده است.

این خودروی پرنده که Volante Vision نام گرفته توانایی پرواز و نشستن به صورت عمودی را داراست و کمپانی استون مارتین می گوید این اتومبیل برای استفاده در نقاط شلوغ فوق العاده کارآمد است.

کمپانی استون مارتین در طراحی اتومبیل های اسپرت به خلاقیت و سلیقه فوق العاده معروف است. این شرکت با ارائه طرح مفهومی از اتومبیل پرنده خود، نشان داد در طراحی این نوع خودرو نیز بسیار فوق العاده عمل می کند.

این اتومبیل که طرحی مشابه جت های جنگی دارد، با سه پروانه قدرتمندی که دارد می تواند در هوا معلق بماند و همچنین سه صندلی برای نشستن مسافرین در این خودرو پرنده تعبیه شده است.

Volante Vision قابلیت پرواز به صورت اتوماتیک را دارد و مسافرین را به صورت خودران می‌تواند به نقاط مختلف منتقل کند. همچنین از کنترل توسط خلبان نیز، برای اطمینان بیشتر پشتیبانی می کند.

در گزارش ها آمده، این شرکت در ساخت این طرح تنها نبوده و کمپانی استون مارتین برای ساخت این طرح مفهومی با محققان دانشگاه Cranfield همکاری کرده است.

باید دید با ورود این همه شرکت قدرتمند به زمینه خودروهای پرنده آینده این خودروها چگونه خواهد بود‌ احتمالاً در آینده با رقابتی که بین این شرکت‌ها ایجاد می‌شود شاهد به وجود آمدن خودروهای پرنده با کیفیت های فضایی خواهیم بود‌.

... توضیحات کامل