پهپاد جدید کمپانی بوئینگ با خلبان هوشمند می تواند بیش از 2 هزار مایل را طی کند

هواپیما بدون سرنشین wingman شرکت بوئینگ می تواند با خلبانی هوشمند و به صورت اتوماتیک و کاملا مستقل پرواز کند. سیستم کلی هواپیما بدون سرنشین یا (drone) مخصوص نیروی هوایی می تواند بیش از 2000 مایل را به عنوان بخشی از عملیات نظامی پرواز کند و شرکت بوئینگ اعلام کرده است که تا سال 2020 مدل های کامل تر خود را معرفی خواهد کرد.

هواپیمای بدون سرنشین بوئینگ (نشان داده شده در بالا) برای پرواز از طریق ویژگی های هوش مصنوعی و خلبان اتوماتیک طراحی شده است.

بوئینگ به یک خلبان انسانی نیازی ندارد که به شما کمک کند و به اصطلاحی دیگر wingman شما باشد.

شرکت بزرگ هواپیمایی یک هواپیمای بدون سرنشین یا پهپاد جدید را که از AI برای پرواز به صورت خودکار و اتوماتیک استفاده می کند، به کار گرفته است که به عنوان یک “loyalwingman” یا کمک کننده سریع برای عملیات نظامی شناخته می شود.

این هواپیما بدون سرنشین توسط شرکت بوئینگ استرالیا، با سرمایه گذاری از جانب وزارت دفاع استرالیا طراحی و ساخته شده است.

پهباد Airpower Teaming System (ATS)، اولین هواپیمای بدون سرنشین شرکت بوئینگ در خارج از ایالات متحده است.

اندازه و طول آن به 38 فوت (11.7 متر) می رسد، و می تواند بدون خلبان بیش از 2000 مایل دریایی را بپیماید، و حتی می تواند به صورت انفرادی و یا در کنار هواپیماهای نظامی دیگر نیز پرواز کند.

در حالی که ATS تنها به عنوان یک مدل ابتدائی نشان داده شده است، بوئینگ می خواهد پروازهای خود را در سال 2020 با آن ها به صورت رسمی آغاز کند.

در زیر می توانید ویدئویی از معرفی این هواپیما های بدون سرنشین بوئینگ را مشاهده کنید:

بوئینگ به شدت در آینده بر روی هواپیماهای بدون سرنشین و سیستم های خودمختار سرمایه گذاری می کند، وسایل نقلیه بدون سرنشین را برای همه چیز از کشف اقیانوس ها گرفته تا سفر های فضایی، و همچنین تاکسی های هوایی آینده که می تواند مبنای سفر در شهرهای آینده باشد، می سازد و طراحی می کند.

در صورت علاقه، درون تحویل کالا Matternet با همکاریوئینگ به زودی راه اندازی می شود و یا یک پهباد توردار، راهی برای نجات انسان ها از ارتفاع را مشاهده کنید.

در حالی که بوئینگ مدل جدیدی از پهباد Airpower Teaming System خود را معرفی کرده است، این شرکت می گوید که ATS های نهایی، سنسورهای جانبی را برای پشتیبانی از اطلاعات، نظارت و ماموریت های شناسایی و مقابله با جنگ افزار های الکترونیک و همچنین قابلیت های هوش مصنوعی برای کمک به نگه داشتن فاصله ایمن از هواپیماهای دیگر را در آن ها عرضه خواهد کرد.

انتظار می رود که اولین ATS رسمی و کامل، اولین پرواز خود را در سال 2020 انجام دهد.

برای مطلالعه بیشتر ببینید که ربات های خنثی کننده بمب ارتش انگلستان همراه با بازخورد لمسی برای هدایت کننده، عینک های واقعیت افزوده HoloLens مایکروسافت، آماده عرضه به ارتش آمریکا و یا فروش اطلاعات سری پهباد آمریکایی توسط یک هکر به مبلغ 200 دلار.

نظرات

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.