ربات های SpotMini بوستون داینامیک

ربات های SpotMini بوستون داینامیک یک کامیون بزرگ را بکسل می کنند!

ربات های SpotMini بوستون داینامیک به اندازه کافی قوی هستند تا یک کامیون جعبه ای بزرگ را با خود حمل کنند و به اصطلاحی دیگر آن را بکسل کنند و رو به جلو بکشند. این ماشین های رباتی خارق العاده در حال حاضر از خط تولید راه اندازی شده این شرکت می آیند.

به نظر شما به چه تعدادی از ربات های SpotMini برای حمل یک کامیون بزرگ نیاز است؟

فقط 10 عدد.

ظاهرا ویدئوی جدید بوستون داینامیک نشان می دهد که 10 دستگاه ماشین الهام گرفته از این ربات های سگ مانند، یک کامیون جعبه ای بزرگ را مانند سگ های سورتمه ای حمل می کنند و در پارکینگ این شرکت با شیب یک درجه این کامیون را به جلو می کشند.

در طول آزمایشات یک راننده پشت فرمان وجود داشت، احتمالا برای جلوگیری از حوادث، اما وسیله نقلیه در حالت غیر فعلا و خاموش بوده است.کمپانی بوستون دینامیک ربات SpotMini تمام الکتریکی را به عنوان یک ربات چهار پا ساخته که وزن آن 66 پوند( تقریبا 30 کیلوگرم) است.

این دستگاه می تواند تا 90 دقیقه شارژ نگه دارد و به فعالیت بپردازد، بسته به آنچه که انجام می دهد، با این وجود عمر باتری آن کمتر از یک ساعت و نیم است.

این ربات همچنین شامل دوربین های 3D دیداری و همچنین مجموعه ای از سنسورها برای ناوبری، حرکت و کنترل های خاص توسط موبایل است.

این شرکت رباتیک گفته است که این ساکت ترین ماشین یا رباتی است که تا به حال ساخته شده است ... و در حال حاضر تقریبا برای خرید در دسترس است.

SpotMinis اکنون از خط تولید می آید و به زودی برای چندین برنامه کاربردی در دسترس خواهد بود.

مشاهده می شود که این ربات می تواند بار هایی با وزن 31 پوند را حمل کند، دارای یک دست و بازو است که می تواند اشیا را اداره کند و می تواند به بالا و پایین پله ها برود.

این ربات بی نظیر می تواند برای انبارها، فروشگاه ها و یا شاید برای مأموریت های جستجو و نجات در آینده استفاده شود.

ویدئو کلیپی از ربات های SpotMini دانشگاه بوستون را ببینید:در صورت علاقه ویدئویی از مقایسه ربات های چهار دست پا Laikago و Spotmini را ببینید و یا ببینید که اکنون زمان بازی ربات هاست، ربات های داینامیک بوستون.

برای مطالعه بیشتر نیز ببینید که ربات جدید RoCycle مواد بازیافتی را تشخیص می دهد و تفکیک می کند و یا آزمایشگاه رباتیک هوش مصنوعی گوگل در حال ساخت ربات های انسانی.

... توضیحات کامل