ساخت جامدادی رومیزی به شکل زرافه

درست کردن کاردستی های متنوع و جالب توسط افرادی که اوقات فراغت زیادی دارند یک راه عالی برای سرگرمی و مشغول شدن است. علاوه بر آن شما با مقداری خلاقیت می توانید وسایلی را که نیاز دارید بسازید. به راحتی با یک جست وجوی سطحی در خانه وسایلی که نیاز ندارید را جمع کرده و با مقداری خلاقیت با آنها وسایل مورد نیازتان را بسازید. جامدادی رومیزی یک وسیله کارآمد برای منظم نگه داشتن میز تحریر است. این ویدیو روش درست کردن یک جامدادی رومیزی بامزه به شکل زرافه را نشان می دهد.

برای درست کردن این جامدادی جالب و کاربردی شما فقط به یک بطری پلاستیکی و مقداری نمد به رنگ های زرد، مشکی، سفید و صورتی و مقداری مقوا و دو مهره سفید وکوچک نیاز دارید.

ابتدا بطری پلاستیکی را به ارتفاع ۱۳ سانتی متر برش داده و زیر آن یک تکه مقوا بچسبانید و بعد مقوا را به اندازه ته بطری برش دهید. یک تکه نمد را زیر مقوا چسبانده و قسمت های اضافه آن را نیز برش دهید.

حالا دور تا دور بطری را با یک تکه نمد زرد رنگ بپوشانید. قسمت های اضافه آن را نیز با قیچی برش دهید.

نمد ها را مانند ویدیو برش دهید. شما باید نمد سفید را به شکل یک بیضی بزرگ برای پوزه، نمد صورتی را به شکل دو قلب و دو دایره کوچک، نمد مشکی را به شکل شاخ ها و لکه های بدن زرافه و دو دایره کوچک برای چشم ها و یک خط لبخند و نمد زرد رنگ را مشابه ویدیو برای سر و دست و پا و گوش زرافه برش دهید. توجه داشته باشید که برای هر قسمت از بدن زرافه با نمد زرد رنگ باید دو تکه مشابه برش دهید.

یک تکه سر زرافه را بردارید و پشت آن شاخ های زرافه را قرار دهید. یک تکه از قسمتی که به عنوان گردن زرافه برش دادید را از پشت زیر سر قرار دهید. پوزه سفید رنگ را نیز پایین سر چسبانده و بعد دو لکه مشکی به جای ابروها قرار دهید.

روی پوزه خط لبخند و دو دایره صورتی را دو طرف ان بچسبانید. دو دایره مشکی را بالای پوزه و دو مهره سفید را روی آن قرار دهید. قسمت دیگر گردن را نیز روی تکه اول بچسبانید. گوش ها را نیز سر جای خود قرار دهید.

یک تکه مقوا را به شکل سر برش داده و پشت آن قرار داده و تکه دیگر سر را نیز روی آن بچسبانید. زرافه را از قسمت گردن به پشت بطری متصل کنید. پاها را روی بطری قرار داده و قلب ها را روی آنها بچسبانید.

لکه های مشکی را روی بطری چسبانده و سپس دو دست زرافه را زیر سر و از داخل به بطری بچسبانید. چند لکه مشکی را نیز روی دست ها قرار دهید. جامدادی بامزه شما آماده شد. امیدوارم از این آموزش لذت برده باشید.

نظرات

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.