دوچرخه های الکتریکی کانوندیل یک سواری روان تر و پر قدرت را در کوهستان ها ارائه می دهند!

دوچرخه های الکتریکی کوهستانی کانوندیل، قدرت بیشتری برای پیمایش مسیرهای بیشتر را در اختیار دارند. دوچرخه های جدید Moterra و Habit NEO می توانند به راحتی مسیر های ناهموار را طی کنند و سواری روانتری را اداره کنند. جدیدترین دوچرخه های برقی شرکت Cannondale برای رانندگی و دوچرخه سواری در هر جاده ای، حتی جاده های کوهستانی، مناسب و کاربردی هستند و حتی می توانند در شیب های زیاد با نیروی برقی شما را پشتیبانی کنند.

دوچرخه الکتریکی کانوندیل سواری روان پر قدرت کوهستان ارائه

شرکت کانوندیل (Cannondale) یک بخش قابل توجهی از مجموعه دوچرخه های خود را الکتریکی کرده است و اکنون قصد دارد تا دنیای دوچرخه سواری کوهستانی را نیز به طور جدی تسخیر کند.

این شرکت یک دوچرخه الکتریکی کوهستانی Moterra (در عکس بالا) را طراحی کرده است که برای کوه های سخت تر و ناهموار مناسب و عالی است و نمونه جدید Habit NEO (عکس در زیر) که برای سواری های سریع و جابجایی بهتر طراحی شده است.

برای مثال، دوچرخه Habit NEO، برای سفر در دل یک جنگل پیچ در پیچ مناسب و کاربردی است، به جای دوچرخه Moterra که برای مناطق کوهستانی و بالا رفتن از تپه ها و شیبهای زیاد کارآمد می باشد.

هر دو دوچرخه برای ارائه یک سواری الکتریکی بسیار راحت تر از قبل طراحی شده اند، از جمله از طریق نیروی خام و بدون کمک نیروی برقی.

دوچرخه های Moterra و Habit NEO در اصل یک مجموعه رانندگی برقی جدید 250 واتی بوش را در اختیار دارند که وظیفه گشتاور بیشتر را دارند و قدرت کلی بیشتری را حتی به دلیل کاهش وزن ارائه می دهند.

Cannondale نمودارهای محدوده و رنج پیمایش این وسیله های الکتریکی را به اشتراک نگذاشته، اما شرط می بندد که باتری های 500 و 625 واتی می تواند موجب کاهش ترس و استرس رنج کم این وسیله ها شود.

پس از آن، تغییرات کلی عمدتا به هدف اصلی خودنزدیک تر می شوند.

سواران دوچرخه های Moterra یک مکان زین 160 میلیمتری را برای نشتن در اختیار دارند، همراه با چرخ های 29 اینچی و اجزای “Beefier”.

همچنین یک نسخه Moterra SE دارای یک دو شاخ جلو 180 میلیمتری است، همچنین یکر Piggyback سوپر لوکس و تایر Maxxis Assegai را به همراه دارد که آن را به یک مدل عالی تر نیز تبدیل می کند.

پس از یک تجربه دوچرخه سواری با Moterra SE، به هیچ وجه از یک سواری در کوهستان و تپه ها ناراضی نخواهید بود.

دوچرخه NEO نیز دارای همان اندازه چرخ است، اما با یک دوشاخ جلو 140 میلی متری جلو و فنربندی و تعلیق عقب 130 میلی متری همراه شده است که باعث می شود تا آن سریع تر و چابک تر باشد.

تمام دوچرخه های جدید با بدنه های فیبر کربن و فنربندی یا سوسپانسیون “متناسب” عرضه می شوند که با اندازه فریم ها و بدنه های مختلف، قابل تغییر می باشند.

شما باید کمی صبر کنید تا یکی از پیشنهادات جدید Cannondale را انتخاب کنید و مشخص است که دوچرخه های کوهستانی با عملکرد بالا و پیشرفته، اصلا ارزان نیستند.

دوچرخه NEO از 5500 تا 7000 دلار متغیر است و شما بین 6000 تا 9000 دلار برای نمونه های Moterra (Moterra SE هزینه 8،500 دلار) را مشاهده می کنید.

این دوچرخه ها در اصل برای سواران مصممی هستند که می خواهند رانندگی در هر زمین و جاده ای را تجربه و غلبه کنند.

برای مطالعه بیشتر ببینید: اسکوترها و دوچرخه های الکتریکی هارلی دیویدسون، بسیار خوش استایل و کاربردی و یا اوبر اسکوتر ها و دوچرخه های الکتریکی جدید خود را معرفی می کند!

ویدیوها و مطالب مشابه