تست ایمنی ماشین های چینی: BYD، چری، ام جی، مکسوس و WEY

اگر شما معتقد هستید که همه ماشین های چینی بی کیفیت هستند، سخت در اشتباهید! این فیلم 19 دقیقه ای تست امنیت و تصادف خودروهای چینی کمپانی های مختلف را ببینید تا متوجه شوید شرکت های چینی بسیاری از ماشین های جدید خود را با آنقدر با کیفیت تولید کرده اند که از محصولات کمپانی های برتر غربی نیز عملکرد بهتری در تست ایمنی دارند. این دوران به نظر شروع تاریخی جدید برای تغیر نظر جهانیان درباره ایمنی خودروی های چینی خواهد بود.

با توجه به حضور شرکت های بزرگ خودرو سازی برای برپایی کارخانه در کشور چین، مانند تسلا که کارخانه تولیدی در چین برپا کرد، و به طبع ورود تکنولوژی خودرو سازی نوین به این کشور، اکنون می توان کیفیتی فوق العاده را از محصولات کمپانی های ماشین سازی چینی انتظار داشت!

زمانی کمپانی های ماشین سازی برای کاهش هزینه ها به چین مهاجرت می کردند و یا بسیاری از قطعات مهم محصولات خود را در چین تولید می کردند، اما امروزه خود شرکت های چینی برای شرکت های غربی خط و نشان می کشند.

البته این به معنی آن نیست که همه محصولات کمپانی های ماشین سازی چینی با کیفیت است! در این ویدیو واقعیت برای شما مشخص خواهد شد که محصولات گوناگون شرکت های ماشین سازی مانند بی وای دی، چری، مکسوس، وی و ام جی چگونه امنیتی برای سرنشینان و عابرین پیاده فراهم کرده اند. در اینجا نیز برخی شرکت ها بهتر از دیگران عمل کرده اند و برخی از آنها نیاز به تامین کیفیت بیشتری دارند تا بتوانند در این بازار رقابتی سر بلند کنند.

این ویدیو که در نتران به اشتراک گذاشته شده است یک ویدیوی کامل از آزمایش تصادف، مشاهده عابرین پیاده و … با ماشین های شرکت های مختلف چینی است و تنها فیلمی که شما نیاز دارید در این باره ببینید!

نظرات

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.