پخش زنده رفتار مسافران در Twitch، توسط راننده اوبر و لیفت بدون اطلاع مسافران

در گزارش ها آمده یک راننده که در کمپانی اوبر و لیفت سرویس ارائه می داده، تصویر مسافران خود را به صورت مستقیم در شبکه Twitch پخش می‌کرد است.

3.8 از 5
از 5 رای
(رای دهید)
پخش زنده رفتار مسافران در Twitch، توسط راننده اوبر و لیفت بدون اطلاع مسافران

سرویس های اشتراک گذاری اتومبیل همواره از جانب مسئولان انتظامی برای نظارت بیشتر بر رانندگان خود به شدت تحت فشار قرار داشته اند. به عنوان مثال کمپانی او به مجوز فعالیت خود را در شهر لندن به خاطر رفتار نامناسب رانندگان خود و مسائل امنیتی مربوط به مسافران از دست داد تا در نهایت مجبور شود با انجام تغییرات بنیادین در راستای ایجاد امنیت بیشتر برای مسافران، درخواست دوباره مجوز فعالیت در این شهر را از مسئولان لندن داشته باشد. تلاش‌هایی که در نهایت به گرفتن مجوز موقت و مشروط ۱۵ ماهه فعالیت در لندن برای او به ختم شد. درباره این موضوع می‌توانید بیشتر در مطلب “اوبر برای پس گرفتن مجوز کار در لندن تغییرات اساسی ایجاد خواهد کرد” و “مجوز ۱۵ ماهه و مشروط Uber 2.0 برای فعالیت در لندن” در نتران بخوانید.

حالا اخبار حاکی از آن است که یک راننده ای که در کمپانی اوبر و لیفت فعالیت می‌کرده است، تصاویر زنده مسافران خود را در سرویس Twitch بدون اطلاع آنها به اشتراک گذاشته است. این مسئله نگرانی بسیاری از مشتریان این کمپانی ها را به همراه داشته است. البته به نظر می رسد در این مورد مشکلات قضایی این راننده و همچنین اوبر و لیفت را تهدید نمی کند، اما امتیاز منفی برای این کمپانی ها در دیدگاه کاربران خواهد داشت.

Twitch نام یک سرویس پخش زنده ویدئو است که زیر مجموعه کمپانی آمازون محسوب می شود. کمپانی آمازون سرویس پخش زنده Twitch را در سال ۲۰۱۱ معرفی کرد.

راننده ای که اقدام به پخش زنده مسافران در این سرویس می نمود در شهر سنت لوئیس در ایالت میزوری آمریکا حدود ۷۰۰ مسافرت را رانندگی کرده و تقریباً تمام آنها را به صورت مستقیم در سرویس Twitch بدون اطلاعات مسافران پخش کرده است.

جالب است بدانید که مطابق قوانین ایالت میزوری آمریکا و همچنین لیفت و اوبر این راننده مرتکب هیچ تخلف قانونی نشده است و فیلمبرداری از مسافران بدون اطلاع آنها در این ایالت جرم محسوب نمی شود. البته اگر این اتفاق در ایالت های سختگیرتر امریکا رخ می داد این راننده می توانست با احکام قضایی سنگین روبرو شود.

نام این راننده جیسون Gargac می باشد که گفته می شود سهوا حتی نام و محل زندگی مسافران را نیز برای بازدید کنندگان در کانال خود در سرویس Twitch قرار داده است.

گفته می‌شود که کانال او در Twitch حدود ۴ هزار و ۳۵۰ نفر مشترک دارد که حدود ۱۰۰ نفر آنها به طور مینیموم هزینه ۵ دلار ماهیانه را برای پشتیبانی از او پرداخت می کنند. او اولین راننده اوبر است که بدون اطلاع مسافران با یک سیستم فیلمبرداری ۳۵۰۰ دلاری تصاویر آنها را به صورت مستقیم بر روی اینترنت پخش می کرده است.

رای شما به "پخش زنده رفتار مسافران در Twitch، توسط راننده اوبر و لیفت بدون اطلاع مسافران" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن