لیگ مسابقات Drone Racing با معرفی یک پهباد جدید آغاز می شود

گفته می شود که Drone Racing League در حال ساخت یک پهپاد مخصوص مسابقه Racer 4 خود است که می تواند در دسترس همگان قرار بگیرد. این هواپیما بدون سرنیشن برای پشتیبانی آسان از قطعات تفکیک پذیر طراحی شده است و می تواند به عنوان یک پهباد مسابقه ای عالی در لیگ های جهانی مسابقات پهبادها نیز استفاده شود. به زودی و از فردا لیگ مسابقات جهانی پهبادها تحت عنوان Drone Racing League آغاز خواهد شد و نمونه هواپیماهای بدون سرنشین جدیدی به این مسابقات اضافه می شوند.

هنگامی که فصل جدید مسابقات Drone Racing League در تاریخ ۱۱ آگوست (۲۰ مرداد) برگزار می شود، این گروه تکرار چهارمین رقابت پرسرعت شخص اول پهبادهای خود را آغاز می کند و گفته می شود که یک پهباد مخصوص را نیز برای این رقابت ها راه اندازی خواهد کرد.

این دستگاه با نام DRL Racer 4 شناخته می شود و می تواند از سرعت صفر به ۹۰ مایل در ساعت (۱۴۴ کیلومتر در ساعت) را فقط در زیر ۱ ثانیه طی کند، همراه با یک بدنه سایبان فیبر کربنی که ۱۰۰۰ چراغ LED رنگی را در خود جای داده است.

و به لطف تصمیم لیگ Drone Racing برای ورود به بازار فروش هواپیماهای بدون سرنشین برای مصرف کننده، می توانید یک نسخه خیابانی آماده را از قبل سفارش دهید و آن را در آینده خریدارای بنمائید.

این لیگ پهباد جدید DRL Racer 4 را به عنوان یک پروژه Kickstarter با تاریخ تحویل تقریبی آوریل ۲۰۲۰ راه اندازی کرده است.

در توضیحات این پروژه آمده است: “پس از درخواست های زیادی برای خرید پهباد Racer3، ما اطمینان دادیم که تقاضا را با” نسخه عمومی”پهپادهای نسل بعدی خود پاسخ دهیم.”

این لیگ، نوید یک “نسخه واقعی و آماده میدان” از پهپادهای DRL Racer4 “را با همان تنظیمات قدرت داده است.

با این حال، سیستم الکترونیکی آن برای پشتیبانی از قطعات قفسه و پلاگین و ساخت مجدد طراحی شده است، بنابراین می توانید در صورت خراب شدن، به راحتی قطعات را پیدا کرده و آن را تعمیر کنید.

خبر بد این است که لیگ در حال حاضر فقط می تواند آن را در داخل ایالات متحده ارائه دهد، اگرچه در صورت تقاضای کافی ممکن است سفارشاتی به مناطق دیگر نیز ارسال شود و شاید در آینده آن را برای فروش در بسیاری از جاها مشاهده کنیم.

اگر شما در ایالات متحده هستید، باید ۵۹۹ دلار هزینه کنید تا یک هواپیمای بدون سرنشین DRL Racer4 Street را به عنوان پاداش برای آغاز رقابت های Drone Racing League دریافت کنید.

در زیر می توانید ویدئویی از معرفی پهباد جدید DRL Racer4 Street را مشاهده کنید:

همچنین در صورت علاقه ویدئویی از جایزه GoPro، پرواز پهباد FPV در ساختمان های خرابه و یا ویدئویی از فیلم برداری با پهباد DJI، واقعیت افزوده و مسابقه را مشاهده کنید.

برای مطالعه بیشتر ببینید که پهباد ها چگونه عمل می کنند و چطور برای خود یک پهپاد مناسب تهیه کنیم! یا یک پهباد توردار، راهی برای نجات انسان ها از ارتفاع و یا پهباد جدید آمازون یک هواپیما-هلیکوپتر هیبریدی و الکتریکی برای تحویل کالا.

نظرات

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.