حمایت ایلان ماسک از نیروی فضایی

ایلان ماسک از راه اندازی نیروی فضایی ترامپ حمایت می کند

ایلان ماسک نیروی فضایی Trump را به عنوان حرکتی "واضح" برای دفاع می داند. رئیس و مدیر کمپانی SpaceX می گوید که در گسترش تمدن به مردم کمک خواهد کرد. Elon Musk مدیر عامل SpaceX نیروی فضایی دونالد ترامپ را تأیید می کند.

ایلان ماسک به گروه یا دسته "نیروی فضایی در تمام راه یا Space Force All The Way" پیوست.

مدیر عامل کمپانی های SpaceX و Tesla، در مصاحبه ای با عنوان Recode Decode در پادکستی که روز جمعه منتشر شده است، ششمین شعبه پیشنهادی رئیس جمهور دونالد ترامپ از نیروهای مسلح ایالات متحده را تایید کرد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالت متحده، برنامه ای را برای راه اندازی پایگاه های فضایی برای گسترش امنیت در سراسر جهان مد نظر دارد.

ماسک گفت: "این اساسا دفاع در فضا است و سپس من فکر می کنم این همچنین می تواند برای گسترش تمدن ما بسیار مفید باشد،" او همچنین به Kara Swisher گفت: "من فکر می کنم که در طول زمان مشخص می شود که نیروی فضایی چیز مفیدی برای انجام دادن خواهد بود".

او همچنین گفت که این تجهیزات جدید شبیه به نیروی هوایی است که در کنار ارتش، نیروی دریایی، ارتش تفنگداران دریایی و گارد ساحلی به عنوان مجتمع ویژه و جداگانه ای ایستاده و در حال راه اندازی می بوده است، و او همینطور اشاره می کند که این ایده بخش هوایی، قبل از اینکه در سال 1947 از ارتش جدا شود، مورد انتقاد فراوان قرار گرفته بوده است.

ایلان ماسک می گوید": "مردم امروز ممکن است متوجه آن نشوند که این چه ارزشی دارد، پس از آن که به طور گسترده ای چیزهای مضحکی را برای ایجاد نیروی هوایی سال 1947 ساختند و منتشر کردند، اما اکنون همه مثل من آن را دوست دارند، بدیهی است که شما باید یک نیروی هوایی داشته باشید، و من فکر می کنم واضح است که باید یک نیروی فضایی نیز داشته باشیم".

شما می توانید در زیر مجموعه عکس های مربوط به برنامه ایلان ماسک برای  فتن به مریخ یا همان مارس را مشاهده کنید:به علاوه اخیرا گفته می شود که SpaceX اولین مسافر فضایی برای سفر به دور ماه خود را معرفی می کند.

ماسک در مورد زمان ترک شورای مشورتی اقتصادی رئیس جمهور در ماه ژوئن 2017 پس از اینکه ترامپ ایالات متحده را از قرارداد هوائی پاریس خارج کرد، نگران نیست.

با این حال، او در انتقاد از رسانه ها نیز در مصاحبه Recode Decode،گفت که برخی از خبرنگاران اساسا "فروشندگان تبلیغات" هستند و سعی دارند تا با خبرهای غلط از پیشرفت ما جلوگیری کنند.

او گفت، "مقدار چیزهای غلطی که در این باره نوشته شده است باور نکردنی است، و اشاره کرد که ارسال موشک و ماشین به مدار فضایی برای کار و راه اندازی" بسیار مورد نیاز سخت کوشی است".

همینطور، در روز چهارشنبه گزارش شد که Musk به طور ناگهانی چندین مدیر ارشد در برنامه StarLink SpaceX را، که بر روی پهنای باند سریع به جهان از طریق ماهواره متمرکز شده است، اخراج کرده است.

شما می توانید در زیر ویدئو مربوط به آشکارترین برنامه ایلان ماسک برای استعمار مریخ را ببینید:بیشتر بخوانید: پروژه قطار سریع Hyperloop ایلان ماسک، در حال توسعه و گسترش، کمپانی SpaceX برای چندمین بار موشک فضایی Falcon 9 خود را به فضا پرتاب کرد و یا Elon Musk جاده loop زیرزمینی شرکت جدید خود را در LA رونمائی می کند.

برای مطالعه بیشتر: ایلان ماسک، شرایط لازم سازمان SEC برای شکایت از او را می پذیرد.

... توضیحات کامل