جاده زیر زمینی ایلان ماسک

جاده زیر زمینی ایلان ماسک در LA تست و آزمایش می شود

جاده تونل زیر زمینی Elon Musk در لس آنجلس یک خودرو تسلا را بر روی یک ریل راه آهن قطار تست می کند. با توجه به سخنان Musk، این خودروها می توانند در این تونل های مخصوص زیرزمینی به سرعت بیش از 150 مایل در ساعت (MPH) برسند.

امشب شرکت Boring یک رویداد راه اندازی برای تست تونل زیر زمینی خود را انجام می دهد.

این تونل در LA و بخشی از اموال SpaceX ایلان ماسک می باشد و در «ایستگاه O’Leary» با هزینه گزارش شده حدود 10 میلیون دلار ساخته شده است.

ایلان ماسک نیز در توییتر یک خودرو مدل X شرکت تسلا را که به چرخ های مخصوص برای پیمایش یک ریل قطار مجهز شده اند، به نمایش می گذارد، در صورتی که گفته می شود، این ماشین، مسیر ریل کشی شده افقی بین دو آسانسور، که خودروها را به زیر زمین منتقل میکند را طی می کند، و ماشین ها می توانند از طریق آسانسورها وارد تونل های زیر زمینی شوند و در نهایت از طریق آسانسورها به سادگی به سمت جاده های خلوت تر هدایت شوند.

این درحالی است که این تست و آزمایش اکنون بر روی چرخ های خاص اولیه صورت می گیرد و همچنین گفته می شود که Musk در جریان یک جلسه رسانه ای گفته است که در آینده این چرخ های حمل کننده خودرو ها همراه با چند افزونه اضافی، در دسترس خواهند بود و سواری ها با خودروهای تسلا می تواند در حدود قیمت 200 تا 300 دلار را شامل شوند.

شما می توانید در مورد جاده loop زیر زمینی شرکت Boring در لس آنجلس بیشتر بخوانید و نحوه طراحی ورود و خروج خودرو ها به این تونل را مشاهده کنید.

شرکت کنندگان در حال آماده شدن برای یک سواری بی نظیر و منحصر به فرد هستند، با دستگاه الکتریکی (Electrek) که آن را “surprisingly bumpy” می نامند و گفته می شود که می تواند سرعتی در حدود 150 مایل در ساعت را طی کند.

همانطور که Musk در سخنرانی خود نیز توضیح داده است، “این اساسا، مانند یک سیستم جاده ای بزرگراه زیرزمینی است. با حرکت دادن اتومبیل ها با سرعتی بسیار سریعتر از آن چه که اجازه ندارند تا در جاده های عمومی رانندگی کنند و در نهایت با اسانسورهای offramp کوچک آنها می توانند مجدادا به خیابان ها بازگردند.

در زیر می توانید ویدئو افتتاح اولین جاده تونل زیرزمینی شرکت بورینگ ایلان ماسک را ببینید:

ایلان ماسک پیشنهاد می کند که این می تواند برای مشکلات احتمالی ترافیک مناسب باشد و بسیاری از مشکلات ترافیکی را حل کند.

با توجه به سخنان Musk، این سیستم شما را قادر به یک سفر امن و ایمن با بیش از سرعت 150 MPH می کند که باعث می شود تا شما احساس “teleporting” در داخل شهر را داشته باشید.

البته، این می تواند بیش از خودروهای Teslas را شامل شود و دیگر اتوموبیل ها را نیز حمل کند، Musk گفت: آن برای هر “ماشین مستقل، الکتریکی” که شما ممکن است استفاده کنید، مناسب و کاربردی است.

شما می توانید ویدئویی از تست جاده و تونل زیر زمینی loop ایلان ماسک در لس آنجلس را در زیر مشاهده کنید:

در حالی که این توصیف، در این نقطه، واقعا مناسب ماشین های Tesla است، ظاهرا ایده این است که این پروژه خودروهای الکتریکی مختلف را در طول مسیر با سرعت بالا به همراه رانندگان و حتی همراه با” وسایل اختصاص داده شده به عابران و یا دوچرخه سواران” هدایت کند.

ماسک گفت: “در نهایت” او انتظار دارد که این جاده Loop ها را همچون پروژه Hyperloops خود ارتقاء دهد، با کپسول های با سرعت بسیار بالاتر، اما آن بحث دیگری , برای زمانی دیگر، در آینده می باشد.

 

برای مطالعه بیشتر نیز پروژه قطار سریع Hyperloop ایلان ماسک، در حال توسعه و گسترش است و یا Elon Musk از راه اندازی نیروی فضایی ترامپ حمایت می کند را مشاهده کنید.

ویدیوهای مشابه