موبایل تاشو گلکسی فولد سامسونگ در همین سال عرضه خواهد شد!

گفته می شود که تأخیر در عرضه موبایل خم شو جدید گلکسی فولد سامسونگ تا ماه ژوئن (خرداد یا تیر) ادامه خواهد یافت. بر اساس برخی از منابع خاص می توان حدس زد که کمپانی بزرگ سامسونگ همچنان نیز در تلاش است تا مشکلات اخیر موبایل تاشو و انعطاف پذیر Galaxy Fold خود را بر طرف کند و آن را نهایتا در همین سال به بازار عرضه کند.

از آنجایی که سامسونگ اخیرا اعلام کرده است که عرضه موبایل جدید Galaxy Fold خود را به تأخیر انداخته است، بیش از یک ماه از این موضوع می گذرد و ما هنوز یک تاریخ انتشار جدیدی را مشاهده نکرده ایم.

همانطور که شاید بدانید گفته می شد که نمایشگر موبایل گلکسی Fold سامسونگ در تست های ابتدائی با مشکل روبرو شده و نمایشگر موبایل خم شو گلکسی فولد سامسونگ چگونه کار می کند و چه مشکلاتی دارد؟

از طرفی برخی از خبرها و گزارش های مختلف نیز وجود دارد که نشان می دهند این گوشی تاشو جدید سامسونگ تا ماه های آینده عرضه خواهد شد.

چند هفته پیش، یک آنالیزور برتر شرکت های سازنده موبایل، به نام DJ Koh گفت: “ما خیلی منتظر نخواهیم ماند تا موبایل جدید گلکسی فولد را در دستان خود نگه داریم.”

همچنین برخی از نمایندگان سامسونگ اعلام کردند که تاریخ انتشار در هفته های آینده مشخص خواهد شد، اما از آن زمان به روز رسانی های جدید، هیچ خبر رسمی منتشر نشده است.

در حال حاضر رسانه های کره ای مانند Yonhap و The Korea Herald گزارش هایی بر اساس منابعی ناشناس و نام نبرده اعلام کرده اند، که گفته می شود که دستگاه انعطاف پذیر سامسونگ تا ماه آینده راه اندازی نخواهد شد.

در حالی که مقامات این شرکت ادعا می کنند که در چند هفته آینده یک زمان راه اندازی و انتشار اعلام خواهد شد، رسانه کره ای Yonhap می گوید که دسترسی به ثبات کیفیت سخت افزاری این دستگاه در واحدهای ساخت آن، طولانی تر از آن چه که انتظار می رود خواهد بود.

همچنین ظاهرا این دستگاه باید با شبکه های تلفن همراه مختلفی مورد استفاده قرار گیرد که ممکن است افراد بیشتری را در این صنعت خاص وارد کند.

یکی دیگر از مقامات نیز اشاره کرده است که مشکلات ایالات متحده با کمپانی چینی Huawei و تاثیر آنها بر روی عرضه و پشتیبانی از موبایل خم شو Mate X، می تواند به سامسونگ برای انجام هر گونه مسائلی زمان بیشتری بدهد.

همچنین گفته می شود که ما باید منتظر مهلت ارسال فایل های مربوط به FCC باشیم که برای سامسونگ با لغو پیش تنظیمات این دستگاه تقریبا ۲۰۰۰ دلاری و یا به دست آوردن رضایت برای تاخیر و راه اندازی مجدد، همراه خواهد بود، و با این حال به نظر نمی رسد که ما قبل از آن چیزی را رسمأ ببینیم.

همه گزارش ها نشان می دهد که سامسونگ همچنان قصد دارد تا موبایل گلکسی Fold خود را به زودی منتشر کند، اما ممکن است تا چند ماه آینده طول بکشد.

در ویدئو زیر شما می توانید کارایی کامل و قابلیت ها، استایل و نحوه کاکرد موبایل های گلکسی فولد سامسونگ را مشاهده کنید:


برای دیدن و مشخصات موبایل گلکسی فولد، موبایل تاشو و انعطاف پذیر گلکسی فولد سامسونگ، اولین در سبک خود را مشاهده کنید و یا هر چیزی که در مورد موبایل بزرگ و برتر بعدی سامسونگ می دانیم: گلکسی Note 10 را ببینید.

نظرات

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.