گلکسی S10 سامسونگ یک شارژر بی سیم برای گجت های هوشمند جدید

بهترین ویژگی گلکسی S10 جدید سامسونگ چیزی است که آیفون XS نیز آن را در اختیار ندارد. جدیدترین ساعتهای هوشمند سامسونگ می توانند از پشت موبایل گلکسی S10 جدید سامسونگ شارژ شوند، و این ویژگی ای خارق العاده برای شارژ شدن گجت های هشومند به صورت بیسیم است، زیرا که به راحتی می توانند توسط موبایل ها شارژ شوند.

گلکسی S10 سامسونگ شارژر سیم گجت هوشمند

سامسونگ جدیدترین گوشی های Galaxy S10 خود را اخیرا معرفی کرده است که به دستگاه های دیگر مانند ساعت های هوشمند اجازه می دهد تا با قرار گرفتن بر روی پشت این موبایل ها و از طریق استاندارد بی سیم Qi بتوانند شارژ شوند.

این بدان معنی است که بله، حتی می توانید برخی از گوشی های دیگر خود را نیز با پشتیبانی از استاندارد بی سیم Qi شارژ کنید.

اما این همچنین اجازه می دهد تا دستگاه های جدید سامسونگ، مانند هدفون Galaxy Buds و ساعت Galaxy Watch Active را شارژ کنید، که باعث می شود تا این گوشی گلکسی S10 به یک پد شارژ بزرگ تبدیل شود.

این یکی از ویژگی هایی است که من واقعا آن را دوست دارم، و این قطعا ممکن است نحوه شارژ باتری دستگاه های پوشیدن از زمان حال به بعد را تغییر دهد.

همه چیز در مورد سری موبایل های جدید گلکسی S10 سامسونگ را مشاهده کنید، همچینن ببینید که سامسونگ، ساعت هوشمند گلکسی Active و مچ بند هوشمند فیت را با ویژگی های پیشرفته سلامت عرضه می کند.

تلفن همراه به عنوان یک پد شارژر

این تکنولوژی موبایل گلکسی S10 جدید سامسونگ به نام Wireless PowerShare شناخته می شود و اساسا شبیه آنچه است که Huawei Mate 20 Pro سال گذشته معرفی کرده.

با این وجود، عملکرد سامسونگ خیلی بیشتر هیجان انگیزتر است، زیرا تمام خطوط تولیدی آن طراحی شده اند تا از پشت گوشی های جدید سامسونگ شارژ شوند.

این یک مرکز برای شارژ شخصی همه وسایل های بلوتوثی جدید شما است.

سامسونگ این ویژگی را در تمام پنج گوشی جدید خود معرفی می کند، و این در حال حاضر بزرگترین راه اندازی این نوع فناوری در این موبایل ها است.

و بعد از آن، شرکای دیگر سامسونگ نیز تولید کننده این تلفن ها با این ویژگی خاص خواهند بود.

موبایل تاشو و انعطاف پذیر گلکسی فولد سامسونگ، اولین در سبک خود!

در زیر می توانید مجموعه عکس هایی از هر چیزی که سامسونگ رونمائی کرده است را مشاهده کنید:

گجت های پوشیدنی به استانداردهای شارژ معمولی نیاز دارند

این همچنین یک چیز واقعا آزار دهنده در مورد ساعت های هوشمند و گجت های هوشمند تناسب اندام را به ارمغان می آورد: آنها با دانگل های مختلف طراحی شده اند و شارژ همه دستگاه ها از طریق استاندارد بیسیم Qi ممکن نمی باشد.

ساعت اپل دارای یک شارژر ویژه مغناطیسی است که مشابه تکنولوژی های استاندارد شارژ بی سیم نیست.

همچنین هر دستگاه هوشمند Fitbit نیز دارنده دانگل مخصوص به خود است.

این یک مشکل است و مانع از آن می شود که هرکسی بتواند به راحتی هر ساعت هوشمند و گجت هوشمندی را از طریق استاندارد بی سی Qi شارژ کند.

من که هر روز صبح بیدار می شوم و بررسی می کنم که باتری ساعت و عمر باتری هدفون بیسیم earbud های من چقدر است.

اما این ویژگی می تواند زندگی من را در سال 2019 تغییر دهد، خیلی زود یا در آینده ای نزدیک زمان شارژ بیسیم از راه می رسد… و من دیگر مجبور نیستم تا یک دسته از شارژرها را با خودم حمل کنم.

همچنین محصولات جدید سامسونگ، مانند ساعت Galaxy Watch Active و هدفون Galaxy Buds همه به همان شیوه شارژ می شوند و از طریق شارژ 5 وات تلفن کار می کنند.

اما Galaxy S10 نمی تواند بیش از یک دستگاه را در یک زمان شارژ کند، اما این باز هم بهتر از هر چیز دیگری است.

و این کاملا راه را برای مسافرت تغییر خواهد داد، اگر بتوانم همه چیز را از گوشی خود به صورت ضروری و راحت شارژ کنیم.

ببینید که محصولات جدید سامسونگ، گلکسی S10 و گلکسی Fold، همه در اینجا هستند!

اما حرکت های اپل برای شارژ بیسیم

آیفون های بعدی احتمالا در ماه سپتامبر 2019 معرفی می شوند.

همچنین انتظار می رود که شرکت اپل در سال 2019 شارژر AirPower جدید اختصاصی نیز داشته باشد که به چندین دستگاه اجازه می دهد تا به صورت بی سیم به طور همزمان شارژ شوند.

اما این همان چیزی نیست که بتواند همه چیز را از طریق تلفن شارژ کند و فقط می تواند مختص دستگاه های خود اپل باشد.

آیا اپل می تواند ویژگی مانند شارژ معکوس، حداقل مانند آنچه که در حال حاضر در iPad Pro از طریق USB-C در دسترس است، را ارائه دهد؟ شاید.

اما ما فقط این را نمی خواهیم، زیرا ما علاقه داریم تا تمام موارد پوشیدنی خود را با این موبایل ها شارژ کنیم.

این بزرگترین حرکت سامسونگ در سال جاری بوده است و می تواند بقیه شرکت ها را نیز به این سمت سوق دهد تا در آینده شاهد شارژر های بیسیم بیشتری باشیم.

ببینید که اپل سه مدل جدید آیفون را در سال ۲۰۱۹ نیز راه اندازی خواهد کرد و یا هر آیفون اپلی که از سال ۲۰۰۷ تا به امروز در سال ۲۰۱۸ ساخته شده است را مشاهده کنید.

ویدیوها و مطالب مشابه