ویژگی جدید ایمیل داینامیک در Gmail ماه آینده برای همه در دسترس می باشد!

ایمیل پویا یا داینامیک در برنامه جیمیل، برای همه از تاریخ 2 جولای (11 تیر) در دسترس خواهد بود. این به شما اجازه می دهد تا به یک رویداد یا تکمیل یک نظرسنجی بدون خروج از صندوق پستی خود پاسخ بدهید. در اصل شما می توانید ایمیل ها و دریافتی های خود را در صفحه اصلی، بدون نیاز به خروج از صندوق پستی خود، مشاهده کنید و حتی آن ها را پاسخ دهید.

ایمیل داینامیک Gmail ماه آینده دسترس

شما به زودی قادر خواهید بود تا در برنامه Gmail کار های خیلی بیشتری را انجام دهید، آن هم بدون اینکه صندوق پستی خود را ترک کنید.

گوگل در تاریخ 2 جولای یا 11 تیر پس از انتشار نسخه بتا برای مشتریان پرداختی G Suite در اوایل سال جاری، “ایمیل های پویا یا داینامیک (dynamic email)” قدرت یافته توسط AMP را برای جیمیل به صورت عموم عرضه خواهد کرد.

اگر شما یک لینک را روی گوشی همراه خود باز کرده باشید، بدون شک با AMP یا “صفحات شتاب یافته موبایل” مواجه می شوید؛ این یک پروتکل ساخته شده توسط گوگل است که می تواند صفحات وب را با استفاده از آن و با سرعت بالاتر بارگذاری کند.

با استفاده از AMP در Gmail، کاربران وبسایت جیمیل می توانند وظایف خود را درست در صندوق ورودی خود، از جمله پر کردن فرم ها، پاسخ دادن به یک رویداد، ویرایش در Google Docs و یا ویرایش تصاویر را در یک چرخه انجام دهند.

این ویژگی فقط برای Gmail در وبسایت در دسترس خواهد بود، و برای عرضه در تلفن همراه تاریخ نامشخصی دارد.

به احتمال زیاد AMP برای Gmail در عمل نیز دیده شده است.

در اوایل امسال گوگل چندین شرکای خود را برای ارسال ایمیل های پویا از جمله Booking.com، Despegar، Doodle، Ecwid، Freshworks، Nexxt، OYO Rooms، Pinterest و RedBus حذف کرده و کنار گذاشته است.

در حالی که این فهرست احتمالا بزرگتر نیز می شود، انتظار نداشته باشید ایمیل های پویا را سریعا دریافت کنید.

قبل از اینکه این لیست برای پشتیبانی از AMP پاکسازی شود، گوگل امنیت شخصی و ویژگی های امنیتی هر یک از طرفین را در نظر می گیرد.

اما از طرفی پشتیبانی از AMP برای Gmail جالب و کارآمد است برای بهره وری از زمان بیشتر، سردرگمی کمتر و یا برای کسانی که با زبانه و پنجرهای بیش از حد کار می کنند.

حتی برای برخی از ما، این کار برای نگهداری و یا ویرایش اسناد، مثلا رزرو هتل مفید خواهد بود.

ایمیل های پویا به طور پیش فرض در تاریخ 2 جولای و یا 11 تبر راه اندازی خواهد شد، بنابراین شما مجبور نیستید خیلی منتظر بمانید تا این ویژگی را بر روی دستگاه خود نیز مشاهده کنید.

برای مطالعه بیشتر ببینید که حالت محرمانه جیمیل برای ارسال امن ایمیل ها به زودی در دسترس خواهد بود! یا منو کلیک راست Gmail گوگل با قابلیت های جدید برای دسترسی به پیام ها.

ویدیوها و مطالب مشابه