اتومبیل الکتریکی هامر GMC

برسی عملکرد اتومبیل الکتریکی هامر GMC ، یک اتومبیل بسیار عالی و معرکه

اتومبیل GMC Hummer EV یک اتوموبیل بسیار عالی و شگفت انگیز است که طبق بررسی های انجام شده تمامی خصوصیات و عملکرد این اتومبیل در جاده با خارج از جاده مطابقات دارد. همراه ما باشید با برسی بیشتر این اتومبیل و شناخت بیشتر از این اتومبیل قدرتمند.

این اتومبیل دارای  سه موتور الکتریکی درون سیستم Ultium Drive قدرت موتور 1000 اسب بخاری را برآورد کرده و در صورت ضرب در نسبت های دنده جلو و عقب ، بیش از 11،500 پوند فوت گشتاو برآورد GM  به چرخ ها ارائه می دهد. ، قابلیت عملکرد بی سابقه ای را ایجاد می کند.

این اتومبیل طبق آزمایشات 0 تا 100 خود را در کمتر از 3 ثانیه انجام می دهد و این تنها در جاده نیست بلکه خارج از جاده هم اینگونه است.

این اتومبیل دارای کابین عالی و منحصر به فردی است که نظر خیلی از افراد را به خود جلب کرده است و سازنده کابینه را طوری ساخته است که راننده در هنگام رانندگی هیچگونه خستگی را احساس نمی کند.

در آخر پیشنهاد می کنم تریلر قرار داده شده را تماشا کنید و شاهد گفته های بنده باشید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نسبت به خود جلب کرده باشد.

... توضیحات کامل