برنامه گوگل فیت اکنون به شما در ردیابی فیتنس و سنجش خواب کمک می کند!

خبرهای اخیر حاکی از این است که برنامه Google Fit اکنون الگوها و رفتار خواب شما را نیز ردیابی می کند. همچنین یک حالت تاریک نیز برای پایان روز و برای استفاده در تاریکی شب وجود دارد تا به چشمان شما آسیبی وارد نشود. گوگل فیت یک برنامه جامع برای تناسب اندام و فیتنس می باشد که اکنون حتی با ردیابی رفتار های خواب شما مفید تر و سلامت تر نیز خواهد بود.

برنامه گوگل فیت ردیابی فیتنس سنجش خواب کمک

برنامه جالب و کاربردی Google Fit اکنون هنگام آغاز شدن شب، بسیار مفیدتر نیز خواهد بود.

این برنامه مخصوص تناسب اندام اکنون الگوهای خواب شما را از برنامه هایی که داده های خود را به اشتراک می گذارند، ردیابی می کند و به شما این احساس بهتر را می دهد که آیا شما نیاز به بستن چشمان خود دارید یا خیر.

گوگل فیت در اصل یک پلتفرم ردیابی و سنجش رفتارهای ورژشی و بهداشتی است که توسط گوگل برای سیستم عامل اندروید ، Wear OS و IOS ساخته شده است.

این مجموعه ای از API هاست که داده ها را از چندین برنامه و توسط دستگاه مخلوط می کند تا یک یک روش جامع از برنامه های سلامتی و فیتنس را در اختیار شما قرار دهد.

اگر برنامه های همراه، تصویری کامل از رفتارهای خواب شما را ارائه نمی دهند، شما می توانید به راحتی تاریخ خواب خود را اضافه کرده و آن را خیلی ساده ویرایش کنید.

بر این اساس، یک تم تاریک جدید (مطابق با روندهای اخیر گوگل) وجود دارد که باید در هنگام شب با چشمان شما مهربان تر باشد.

همینطور پیشرفت هایی وجود دارد که می تواند به فعالیت های روزانه شما کمک کند.

کاربران متناسب با سیستم عامل iOS، دقیقاً مانند همتایان اندرویدی خود، نقشه راه را برای پیاده روی و یا دوچرخه سواری خود دریافت می کنند. (مطابق با مقدار رانندگی برای سوزش کالری)

حتی این شامل تمریناتی است که از طریق ساعتهای هوشمند و برنامه های همراه مرتبط نیز قابل دستیابی هستند و به راحتی ردیابی می شوند.

به روز رسانی ها در طول هفته آینده به پایان می رسد و شما می توانید از یک برنامه کامل و به روز تر برای فیتنس و تناسب اندام خود استفاده کنید.

آنها ویژگی های اضافه شده ساده ای هستند، اما باید به Google Fit کمک کنند دیدی جامع تر از تناسب اندام شما را به همراه داشته باشد که فراتر از جلسات سالن بدنسازی و تمرینات صبحگاهی شما می باشد.

اگر می خواهید تا با روشی کلی و کامل تر الگوهای خواب و حتی تمرینات ورزشی خود بهترین استفاده ها را ببرید. برنامه Google Fit اکنون به صورت جامع تر برای سیستن عامل های اندروید و IOS در دسترس می باشد.

برای مطالعه بیشتر بهترین ردیاب های تناسب اندام و فیتنس ترکرهای سامسونگ در سال 2019 یا پیگیری و سنجش نامناسب وضعیت خواب شما حتی می تواند موجب بی خوابی نیز شود! و یا آلارم های صوتی را کنار بگذارید و با تابش نور، به راحتی از خواب بیدار شوید!

ویدیوها و مطالب مشابه