iOS 12.0.1 می آید تا مشکلات جزئی آیفون های اپل را حل کند

سیستم عامل iOS 12.0.1 در حال حاضر در دسترس است، هدف از ارائه آن این است که مشکل شارژ iPhone XS و آیفون XS MAX و همچنین مشکلات احتمالی Wi-Fi را در آن ها حل کند. به گفته ای دیگر این بروزرسانی، مشکلات مربوط به برخی از کاربران در آیفون های جدید اپل را برطرف می کتد.

iOS 1201 آید مشکلات جزئی آیفون اپل حل

اکنون می توان گفت که iOS 12.0.1 به بازار وارد شده است، و آن، کاربران iPhone XS و iPhone XS MAX را هدف قرار داده است که با شارژ و پذیرش اتصالات بی سیم در چند هفته گذشته مشکلاتی را داشته اند.

این به روز رسانی، که در حال حاضر برای کاربران iPhone و iPad نیز در دسترس است، همچنین باید مسائل و مشکلات جزئی مربوط به صفحه کلید اپل، زیرنویس های ویدئویی و قابلیت اعتبار بلوتوث را نیز رفع کند.

اپل هفته گذشته قول داده بود که مسئله شارژ را حل کند، که با استفاده از به روزرسانی نرم افزاری آینده برای برخی از دستگاهها که مشکل نگه داشتن شارژ، در حالی که آنها در حالت ” خواب” و یا با صفحه نمایش خاموش هستند، را داراست، بعضی از کاربران نیز در هنگام اشتراک گذاری بین شبکه های وای فای و سرویس های تلفن همراه پذیرش مشکلاتی بوده اند و آن را گزارش کرده اند.

بعضی از کاربران جدید آیفون XS و XS Max نیز شکایت کرده اند که دوربین های جلو در گوشی های جدید، حالتی “اسموتی” را نمایش می دهند، اما به نظر می رسد که برای قابلیت های عکاسی مجازی محاسباتی نیز در نظر گرفته شده است.

بیشتر بخوانید در مورد iOS 12 اپل و همه چیز در مورد رویداد معرفی آن در ۱۷ سپتامبر و همینطور ببینید اخبار کامل اپل، آیفون های جدید اپل و سیستم عامل جدید iOS 12.

برای مطالعه بیشتر: راهنمای خرید آیفون های اپل ۲۰۱۸ + مشحصات کامل آن ها را ببینید همچنین می توانید iOS 12 و قابلیت ویرایش متن سریع تر و راحت تر در آن را ببینید.

می توانید بیشتر مطالعه کنید با: حکم نوجوان هکر استرالیایی شرکت اپل اعلام شد! همینطور ببینید که تا کنون سرقت ۱ میلیون دلار از فروشگاه های اپل گزارش شده است.

ویدیوها و مطالب مشابه