iOS 12 و قابلیت ویرایش متن سریع تر و راحت تر

iOS 12 دارای یک قابلیت Trackpad جدید برای ویرایش آسان متن است. تصحیح خطا هرگز آسان نبوده است. اکنون پد لمسی جدید در iOS 12 می تواند به شما کمک کند متون خود را خیلی راحت تر و ساده تر ویرایش کنید.

iOS 12 قابلیت ویرایش متن سریع

همه ما در تلفن های همراه خود با تست دقیق ضربه زدن بر روی یک کلمه و در تلاش برای قرار دادن مکان نما در نقطه ای مناسب در کلمه برای رفع اشتباه خود در متون تایپ شده مواجه هستیم.

می توان گفت این روند تقریبا هرگز کار نمی کند، و با تلاش بیشتر فقط عصبی تر می شویم.

با اضافه شدن قابلیت 3D Touch که با آیفون 6S آغاز شد، کاربران می توانند با فشار دادن انگشت بر روی صفحه کلید برای فعال کردن یک ویژگی مانند مکان نما بر روی پد لمسی اقدام کنند.

پس از فشار دادن، شما می توانید مکان نما را در اطراف با دقتی خاص و به سهولت حرکت دهید.

همینطور در آی پد های اپل کاربران در حال حاضر گزینه ای برای قرار دادن دو انگشت روی صفحه کلید دارند، که سپس برای حرکت دادن مکان نما می توانند دو انگشت خود را به سمت کلمه مورد نظر بکشند.

و اما اکنون که آیفون XR اولین دستگاه مدرن بدون قابلیت 3D Touch است، هیچ راه روشن و راحتی برای ویرایش متن وجود ندارد.

ولی با شروع استفاده از سیستم عامل جدید اپل به نام iOS 12، شما می توانید از روش دیگری برای راه اندازی ویرایش متن استفاده کنید و این بسیار آسان و راحت است. شما می توانید اکنون iOS 12 را برای موبایل آیفون خود دانلود و راه اندازی کنید، برای اطلاعات بیشتر در مورد iOS 12 اپل و همه چیز در مورد رویداد معرفی آن در ۱۷ سپتامبر این مطلب را مشاهده کنید.

برای فعال کردن ویژگی جدید، مدت زمان طولانی صفحه نمایش پد لمسی خود را فشار دهید تا کلید های تایپ نوشته ناپدید شوند، سپس انگشت خود را روی صفحه نمایش بکشید تا مکان نما را به راحتی حرکت دهید.

شما لازم نیست سخت فشار دهید، فقط کافیست یک انگشت را روی نوار صفحه نمایش خود بگذارید تا بتوانید مکان نما را در آنجا که می خواهید متنی را ویرایش کنید، آن را قرار دهید.

در اینجا اخبار کامل اپل، آیفون های جدید اپل و سیستم عامل جدید iOS 12 را ببینید.

مطالعه کنید: ۱۴ ویژگی در سیستم عامل iOS 12 که شما باید در مورد آن ها بدانید. و یا سیستم عامل iOS 12 اپل و پنج ویژگی بی نظیر آن که بی صبرانه منتظرشان هستیم.

ببینید: اندروید پای گوگل در مقابل iOS 12 اپل، ببینید کدام بهتر است!

ویدیوها و مطالب مشابه