سری جدید جاروبرقی رباتیک iRobot خانه شما را از آلرژی ها پاک می کند

داشتن یک خانه تمیز و جارو نکردن منزل همیشه با هم در تضاد هستند. اگر شما از افرادی هستید که به جارو کردن آلرژی دارید و حتی با جارو برقی نیز احساس خارش در پوست خود دارید، دستگاه جدید جاروبرقی روباتیک کمپانی iRobot راه حل شماست.

سری جاروبرقی رباتیک iRobot آلرژی پاک

با تولیدات فوق العاده در طول 16 سال، شرکت iRobot اکنون رهبر صنعت لوازم رباتیک پاک سازی منزل به شمار می رود.

از سال 2002 شرکت iRobot که سری اول این جارو برقی های رباتیک را عرضه کرد، این تکنولوژی به شدت در حال پیشرفت بوده است.

اکنون سری جدید جاروبرقی های رباتیک شرکت iRobot خانه شما را با داشتن سیستم ضد آلرژی، از مواد ایجاد کننده آلرژی پاک خواهد کرد.

با ربات های جاروبرقی فقط در زمان شما صرفه جویی نمی شود، بلکه اکنون با تکنولوژی هایی که در این ربات ها به کار رفته است، این ربات ها بسیار حرفه ای تر از شما کار تمیز کردن سطح زمین را انجام می دهند.

در ربات های رومبا، با استفاده از کامپیوتر قرارداده شده در آن، این ربات ها قادر به تشخیص سطوح ناهموار و بلندی ها مانند پله ها هستند و از آن ها دوری می کنند.

با استفاده از براش های حرفه ای که در این ربات ها به کار رفته است، این روبات ها ذراتی با اندازه 10 میکرون را می توانند به درون خود بکشند.

با گسترده شدن اپلیکیشن ها و برنامه های موبایل، شرکت iRobot این قابلیت را به این ربات ها اضافه کرد که بتوانند با استفاده از شبکه وایرلس از طریق اپلیکیشن کنترل شوند.

کنترل از راه دور این ربات ها با نرم افزار، باعث ایجاد شائبه امکان هک شدن این دستگاه ها از طریق باگ های نرم افزاری شده بود. اما مدیر عامل این شرکت از همان روز های ابتدایی عرضه، بر روی امنیت این دستگاه ها تاکید کرده است.

با تکنولوژی سیستم پاکسازی AeroForce 3-Stage که شرکت iRobot ثبت اختراع کرده است، این دستگاه ها اکنون با قدرت 10 برابر سری اولیه خود کار می کنند.

دستگاه های جارو برقی iRobot شاید برای پاک سازی بهم ریختگی های بزرگ مناسب نباشند، اما برای پاک سازی موی حیوانات خانگی و ذرات ریز بسیار کارامد هستند.

 ربات جارو برقی اتوماتیک بسازید!

ویدیوها و مطالب مشابه