عملکرد خودرو الکتریکی کیا EV6 GT 2022

بررسی و نگاهی به عملکرد خودرو الکتریکی جدید کیا EV6 GT 2022

اتومبیل Kia EV6 GT یک ماشین بسیار عالی و شگفت انگیز است که به تازگی تریلر کوتاهی از رونمایی آن منتشر شده است که قرار است این اتومبیل در سال 2022 منتشر شود و به فروش گذاشته شود. همراه ما باشید با برسی مشخصات فنی این اتومبیل شگفت انگیز جدید شرکت کیا.

این اتومبیل یک اتومبیل بسیار عالی است که به صورت برقی می باشد و 0 تا 80 درصد آن در کمتر از 18 دقیقه صورت می گیرید. این اتومبیل دارای باتری 77.4 کیلواتی می باشد.

این اتومبیل الکتریکی دارای 577 اسب بخار می باشد که می تواند برای این اتومبیل حداکثر 430 کیلو وات نیرو تولید کند و البته این اتومبیل دارای 740 پوند فوت گشتاور نیرو نیز می باشد.

این اتومبیل می تواند در کمتر از 3.5  ثانیه حداکثر سرعت خود را به 100 کیلومتر بر ساعت برساند و همچنین حداکثر سرعت این اتومبیل 260 کیلومتر بر ساعت می باشد.

این اتومبیل یک اتومبسل تمتم الکتریکی عالی است که توسط شرکت کره ای کیا تولید شده است و تاکنون 880 هزار نمونه از آن توید شده است و در سال 2022 به فروش می رسد.

با تمامی این گفته ها و تحلیل این اتومبیل، پیشنهاد می کنم تریلر رونمای از این اتومبیل را تماشا کنید و شاهد مشخصات این اتومبیل باشید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما بسیار مفید و کاربردی بوده باشد.

... توضیحات کامل