جدیدترین لامبورگینی در سال 2019، یک سوپر خودرو هیبریدی ترزو میلنیو است!

تیزر و تصویر جدید به نمایش در آمده از کمپانی خارق العاده لامبورگینی در مورد یک "هایپر ماشین" هیبریدی (برقی-بنزینی) می باشد. این تیزر نمایش داده شده سایه هایی از اتوموبیل فوق العاده و سوپر خودرو ترزو میلنیو (Terzo Millennio) را به ما نشان می دهد. اتوموبیل بی نظیر ترزو میلنیو لامبورگینی که در سال 2017 به عنوان یک نمونه مفهومی رونمائی شده است، اکنون می تواند در سال 2019 با یک تعداد محدود، مانند دیگر سوپر ماشین های لامبورگینی، رونمائی و عرضه گردد.

لامبورگینی 2019 سوپر خودرو هیبریدی ترزو میلنیو

از زمانی که کمپانی ماشین سازی بی نظیر لامبورگینی مفهوم هیولای وحشی خود، به نام ترزو میلنیو (Terzo Millennio) را با همکاری دانشگاه تحیققاتی MIT در سال 2017 به نمایش گذاشته است، ما منتظریم ببینیم که این نسخه تولیدی خارق العاده در نهایت چگونه می تواند به نظر برسد، و بالاخره، ممکن است به زودی نیز این را متوجه شویم.

Autoblog به این تصویر تیزر که در صفحه اینستاگرام این شرکت ارسال و پست شده (در بالا)، اشاره می کند که نشان، لوگو و برخی از LED های Y شکل خاص را نشان می دهد که ما را به مفهوم 2017 از خودرو ترزو میلنیو باز می گرداند.

امکاناتی مانند بدنه فیبر کربن بهبود یافته، موتورهای الکتریکی درون چرخ های جداگانه و ذخیره انرژی برقی ابررسانا احتمالاً برای آن زمان، به عنوان نخسه ابتدائی، آماده نبوده اند، اما لامبورگینی ظاهراً از آن زمان تا کنون خودش را برای تهیه چندین نسخه محدود آماده می کرده است.

در زیر شما می توانید ویدئویی از رونمائی خودرو لامبورگینی 2019 Terzo Millennio را مشاهده کنید که خودرویی می باشد که فقط وقتی دانشگاه تحقیقاتی MIT در بخش اتومبیل وارد می شود، می تواند اتفاق بیفتد:

همچنین گفته می شود که خودرو های فوق العاده لامبورگینی اونتادور و هوراکان نیز قرار است در نهایت موتورهای هیبریدی دوگانه را بدست آورند و خودرو مفهومی Asterion لامبورگینی نیز در آینده ای احتمالی نمایش داده خواهد شد، اما این خوردو جدید می تواند یک پیش نمایش اولیه از فناوری های بی نظیر لامبورگینی را ارائه دهد.

این وسیله نقلیه هر آنچه که باشد، ما باید بیشتر آن را در نمایشگاه خودرو فرانکفورت 2019 که بطور رسمی از 12 سپتامبر (21 شهریور) آغاز می شود، مشاهده خواهیم کرد و شما را از اطلاعات بیشتری در مورد این خودرو بی نظیر آگاه می کنیم.

برای مطالعه بیشتر ببینید که لامبورگینی، با موفقیت در تولید خودروهای لوکس، به سراغ طراحی Espada سنتی خود می رود! یا اتوموبیل جدید اونتادور SC18 لامبورگینی، یک خودرو خاص و منحصر به فرد و یا تسلا رودستر، سریع ترین وپرشتاب ترین ماشین الکتریکی، سال 2020 از راه می رسد!

مسعودبهداروند 3 سال پیش

این ماشین بسیار سری برای تست بهترین رانندست .

مسعودبهداروند 3 سال پیش

The best car for test drIver

حمید 4 سال پیش

به پای پراید نمرسه

ویدیوها و مطالب مشابه