ال جی گوشی همراه جدید خود با دو نمایشگر را در شهریور ماه معرفی می کند!

خبرهای اخیر حاکی از این هستند که تلفن همراه دو صفحه ای بعدی شرکت ال جی ممکن است دارای یک نمایشگر بیرونی کوچک نیز باشد. در کل، ما انتظار داریم که بیشتر از سبک عجیب و غریب تلفن همراه V50 ThinQ الجی را مشاهده کنیم، آن هم با داشتن یک حق امتیاز برای راه اندازی این سبک جالب. در حالی که شرکت های سامسونگ و هوآوی تلفن های همراه خم شو خود را برای یک اندازه بزرگتر صفحه نمایش راه اندازی می کنند، شرکت الجی روشی متفاوت و جالبی را برای این کار انتخاب کرده است.

در حالی که سامسونگ و هواوی دستگاههای تاشو خود را اصلاح و تعمیر می کنند، ال جی سخت افزار گسترده ای را با تلفن همراه V50 ThinQ خود ارائه داده است (در تصویر بالا) که از یک کیس برای اضافه کردن صفحه نمایش دوم به این گوشی استفاده می کند.

در صورت علاقه و برای مشاهده عکس ها می توانید موبایل جدید V50 الجی با پشتیبانی از ۵G و یک نمایشگر ثانویه معرفی شده است را مشاهده کنید.

اما اخیرا، دعوتنامه این شرکت از یک رویداد برای رونمائی محصولات خود در تاریخ ششم سپتامبر (۱۵شهریور) در رویداد بزرگ IFA 2019 در آلمان، یک ویدئو را نشان می دهد که به توسعه این استراتژی اشاره می کند، با فیلم ساخته شده به سبک ۸ بیتی که نمایشگر را از یک گوشه باریک صفحه نمایش اولیه به یک صفحه نمایش دوم گسترش می دهد.

گوشی همراه V50 دو صفحه ای الجی

اما نکته جالب اینجاست که صفحه نمایش کوچکی نیز در قسمت بیرونی برای نمایش زمان و تاریخ موجود است.

این مسائل، آنچنان هم تعجب آور نیستند، زیرا برایان کوون (Brian Kwon)، مدیر اجرایی تلفن همراه الجی در اوایل سال جاری به خبرنگاران گفت: “ما تلفن هوشمند قابل تاشو خود را هنگام راه اندازی تلفن هوشمند ۵G خود بازبینی و بررسی کرده ایم اما تصمیم گرفته ایم آن را در حال حاضر تولید نکنیم.”

ظاهراً LG به این زودی (یا حداقل در این اوایل) برای راه اندازی یک تلفن همراه تاشو تصمیمی نگرفته است، اما یک کاری که به راحتی می توانست انجام دهد این است که یک صفحه نمایش دوم را برای گوشی همراه V50 خود در بازارهای بیشتری عرضه کند.

فیلم تیزر پخش شده برای دعوت نامه که در زیر مشاهده می کنید، صفحه نمایش بیرونی نشان داده شده را منعکس می کند:

برای مطالعه بیشتر ببینید: نقد و بررسی کیفیت، قدرت و قابلیت های تلفن همراه LG V40 THinQ، پروژکتور ۴K جدید ال جی، یک تلویزیون ۱۲۰ اینچی بسیار گران قیمت یا موبایل ارزان قیمت و برتر G8S ال جی به زودی در سراسر جهان در دسترس خواهد بود.

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.