پروژکتور 4K جدید ال جی، یک تلویزیون 120 اینچی بسیار گران قیمت

پروژکتور 4K جدید کمپانی ال جی به نام CineBeam در حال حاضر در دسترس است. شما می توانید با این جعبه کوچک پروژکتور الجی، که تصویر را به صورت عمودی (در بالای سر خود) بر روی پرده به نمایش می کشد، یک تلویزیون با صفحه نمایش 10 فوت (120 اینچ) و با کیفیت UHD را به ازای پرداخت 6 هزار دلار در اختیار داشته باشید.

پروژکتور 4K ال جی تلویزیون 120 اینچی گران

بر روی کاغذ، می توان گفت که پروژکتور CineBeam Laser 4K شرکت الجی به نظر می رسد یک پروژکتور رویایی و بی نظیر است.

با پشتیبانی از کیفیت خارق العاده 4K..

همراه با توانایی ایجاد یک تصویر عظیم تا 120 اینچ بر روی دیوار اتاق شما…

و از همه جالب تر، این همچینن با ویژگی پرتاب تصویر یا short-throw همراه است، و به این معنی است که لازم نمی باشد تا در قسمت مقابل یک دیوار اتاق نصب شود و در اصل می تواند تصویر خود را در بالای سر خود نمایش دهد که بسیار جالب و قابل توجه است.

و این دستگاه همینطور دارای طراحی جداگانه با پوشش پارچه ای همراه خود است.

ما این دستگاه پروژکتور جدید CineBeam ال جی را در رویداد CES 2019در سال جاری مشاهده کردیم و حتی بسیاری از عکس ها و شایعات کوچک نیز در مورد آن منتشر شد.

با فاصله ای در حدود 7.2 اینچ تا دیوار، این پروژکتور می تواند یک تصویر مورب 120 اینچی را به شما نشان دهد.

پروژکتور CineBeam الجی

این پروژکتور همچنین دارای کنترل صدای AI است، با ارائه پشتیبانی از دو راه حل، دستیارصوتی گوگل و هوش مصنوعی LG ThinQ AI، بنابراین شما می توانید از طریق دستورات صوتی یا با استفاده از Magic Remote الجی آن را کنترل کنید.

با توجه به کیفیت تصویر، LG یک محدوده دینامیکی بالا برای پوشش عمیق تر تصویر و برجسته تر شبیه به تصویر واقعی، و همچنین تولید رنگ های بهتر به لطف لیزر سه کاناله برای هر RGB را قول داده است.

پروژکتور CineBeam در حال حاضر به ازای قیمت باورنکردنی 5،999 دلار به فروش می رسد، اما با این توانایی ها شاید بتوان گفت این قابل قبول است. به نظر شما چطور؟

در صورت علاقه تلویزیون Rollable جدید ال جی در سال 2019 ارائه می شود، HDR برای تلویزیون ها به چه معناست و چرا شما باید به آن اهمیت دهید؟ یا تمامی تلویزیون های سامسونگ در سال 2019: با کیفیت ترین ها و بزرگترین ها را ببینید.

ویدیوها و مطالب مشابه