تلویزیون رول شدنی ال جی

تلویزیون رولی شدنی جدید ال جی در سال 2019 ارائه می شود

طبق گزارشات، تلویزیون Rollable و خمشو یا انعطاف پذیر شرکت LG یک محصول واقعی در سال 2019 خواهد بود. ولی، گفته می شود که طراحی آن با گوشی های قابل انعطاف و تاشو، متناقض و کمی متفاوت تر خواهد بود.

بر اساس یک منبع که با بلومبرگ صحبت کرده است،نمایشگر جدید ال جی که نمونه اولیه آن در نمایشگاه CES 2018 نمایش داده شد، قرار است در سال آینده به عنوان یک محصول مصرفی برای کاربران به فروش برسد.

در زیر می توانید عکس های معرفی این تلوزیون در همایش CES 2018 را مشاهده کنید:

یک صفحه پانل OLED با اندازه 65 اینچی، می تواند در زمان استفاده نکردن، در یک جعبه پایه در زیر، گرد و جمع شود و یا در صورت علاقه، فقط بخشی از صفحه نمایش می تواند پنهان شود تا محتویات نمایش داده شده در عرض تلوزیون گسترده شوند و تصاویر بتوانند بدون لبه های اضافی، مشاهده شوند.

بلومبرگ همچنین می گوید LG در ابتدای سال 2019 و در ماه فوریه اولین گوشی 5G خود را در مجمع Mobile World معرفی می کند، اگر چه این موضوع بیش از حد تعجب آور نیست.

Sprint و LG نیز قبل تر اعلام کرده اند که قصد دارند دستگاه 5G جدید خود را در اول سال 2019 منتشر کنند.

شما می توانید تمامی تلفن های همراه ۵G که در سال ۲۰۱۹-۲۰۲۰ از راه می رسند را ببینید.

گزارش ها همچینن حاکی از این است که LG در ماه ژانویه سال 2019 نمونه جدید LG Display خود را در رویداد معرفی محصولات CES 2019 نمایش می دهد.

شما می توانید در زیر ویدئو معرفی این تلوزیون جدید و قابیلت های خارق العاده آن را مشاهده کنید:

همچنین انتظار می رود که یک گوشی قابل انعطاف از LG نیز در این رویداد نمایش داده شود، اما منابع بلومبرگ این باور را تصدیق نمی کنند.

مطمئنا ما هم اکنون در دسترس شما خواهیم بود تا تمام اخبار تکنولوژی های آینده را برای شما کاربران به ارمغان بیاوریم، پس منتظر خبرهای بعدی ما در این باره باشید.

در اینجا می توانید گوشی قابل انعطاف و خم شو سامسونگ همراه با یک رابط کاربری جدید اندروید را ببینید.

شما همچنین نیز می توانید، The Wall: تلوزیون جدید و منحصر به فرد سامسونگ و یا بهترین و به روز ترین تکنولوژی های ارائه شده در رویداد IFA 2018 را مشاهده کنید.

... توضیحات کامل