الجی کنترل صوتی دستگاه های هوشمند را به اپلیکیشن ThinQ خود اضافه می کند

در خبرهای اخیر شنیده می شود که برنامه خانه هوشمند LG کنترل صدا از طریق دستیار صوتی Google را به پلتفرم خود اضافه می کند. کنترل دستی و از طریق صدا برای وسایل هوشمند منزل شما اکنون در یک مکان یافت می شود، آن هم یک برنامه و اپلیکیشن در تلفن های همراه هوشمند شما. برنامه ThinQ جدید الجی به زودی عرضه می شود و شما می توانید از طریق موبایل خود، علاوه بر کنترل های دستی، بلکه کنترل صوتی لوازم هوشمند الجی خود را بر عهده بگیرید.

الجی کنترل صوتی دستگاه هوشمند اپلیکیشن ThinQ اضافه

بسیاری از برنامه های سازندگان لوازم هوشمند مختلف هنوز هم برای کنترل خانه شما نیاز دارند که روی دکمه آن ها نیز ضربه بزنید، اما ال جی نه.

این شرکت کنترل صوتی دستگاه ها با کمک دستیار صوتی گوگل را به برنامه ThinQ خود (که قبلاً SmartThinQ شناخته می شد) هدایت می کند تا تمام لوازم متصل به اینترنت و هوشمند خود را اعم از اجاق گاز، یخچال یا ماشین لباسشویی کنترل و هدایت کنید.

بله، شما می توانید از دستیار صوتی گوگل خارج از برنامه نیز استفاده کنید، اما این اپلیشکیشن انعطاف پذیری بیشتری به شما ارائه می دهد.

شما در اصل هم از طریق صدا و هم از طریق کنترل دستی در یک مکان مرکزی به این ویژگی ها دسترسی دارید.

همچنین می توانید زمان دقیق باقی مانده بر روی لباس شوئی خود را بررسی کنید، و سپس در هنگام گفتن به کولر یا فن AC خود، بگوئید تا دمای جدیدی را برای داخل اتاق تنظیم کند.

کنترل لوازم خانگی هوشمند ال جی با برنامه ThinQ

این برنامه جدید برای اولین بار در ماه آگوست (مراد-شهریور) در کره جنوبی عرضه می شود و آمریکای شمالی در سه ماهه چهارم سال 2019 عملکرد جذاب و جالب آن را دریافت خواهند کرد.

اروپایی ها و آسیا نیز باید تا سال 2020 صبر کنند.

بدون شک هدف نهایی ال جی بازارهایی مثل اروپا و آسیا است، و حتی اگر از کنترل برنامه ها برای کنترل حتی یک دستگاه خسته شده باشید، بازهم می توان قدردان این برنامه جدید ThinQ الجی باشید.

برای مطالعه بیشتر 4 وسیله و پروژه مخصوص برای هوشمند سازی منزل و مناسب برای مبتدیان، تلویزیون های هوشمند سامسونگ به دستیار صوتی گوگل مجهز می شوند یا تلویزیون Rollable جدید ال جی در سال 2019 ارائه می شود و یا 7 توانایی بلندگو هوشمند Amazon Echo نسبت به دستیار صوتی Google Home را مشاهده کنید.

ویدیوها و مطالب مشابه