AI جدید شرکت مایکروسافت می تواند متن ها را به صدایی واقعی تبدیل کند!

هوش مصنوعی AI جدید شرکت مایکروسافت، با آموزش های بسیار کم تر، سخنان واقع گرایانه تری را ایجاد می کند. این هوش مصنوعی همانند بخشی از مغز انسان فعالیت می کند و می تواند به راحتی و فقط با کمی آموزش متن ها را به فایل های صوتی واقعی و طبیعی تبدیل کند، که می توانند به عنوان منشی های تلفنی یا پاسخگویی خودکار در شرکت ها و در هر جایی دیگر مورد استفاده قرار گیرند.

5 از 5
از 2 رای
(رای دهید)
AI جدید شرکت مایکروسافت می تواند متن ها را به صدایی واقعی تبدیل کند!

تبدیل متن به گفتار در حال تبدیل شدن به یک فرایند یا تکنولوژی هوشمندانه جدید در این عرضه تازه از زندگی است، اما یک مشکل نیز در همین حین وجود دارد: این فناوری هنوز هم می تواند مقدار زیادی از وقت و منابع آموزشی را برای تولید خروجی یک صدا طبیعی مصرف کند که بسیار پر هزینه و زمان بر است.

اما محققان چینی و شرکت مایکروسافت ممکن است راه موثرتری را در اختیار داشته باشند.

آنها یک هوش صنوعی AI متن به گفتار را ایجاد کرده اند که می توانند با استفاده از ۲۰۰ نمونه صوتی (حدود ۲۰ دقیقه ای)، یک صدای طبیعی و متناسب با رونوشتها متنی را تولید کنند.

این سیستم به طور جزئی بر روی ترانسفورماتور یا شبکه های عصبی عمیق قرار گرفته است که تقریبا شباهتی به نورون ها در مغز ما انسان ها دارند.

ترانسفورماتور هر ورودی و خروجی را در هنگام رفت و برگشت می سنجد، مانند لینک های synaptic در سر و نوک نورونها، و به آنها کمک می کند که حتی مسیرهای متوالی طولانی تر، مثلا یک مسیر پیچیده یا دستور های متوالی را بسیار موثرتر انجام دهند.

ترکیب آن دستورات با یک مولد رمزگذاری حذف نویز و هوش مصنوعی AI می تواند مقدار زیادی از عملکردها را با طور نسبی به پیش ببرد.

نتایج به دست آمده مانند یک صدا رباتیک صاف و یکدست است، اما با واضح بودن کلمه در ۹۹٫۸۴ درصد از دفعات، این هوش مصنوعی AI بسیار دقیق نیز است.

مهمتر از همه، این می تواند متن را به بیان بهتر در دسترس کاربر قرار دهد.

همچنین شما نیازی ندارید تا برای کسب صدای واقع گرایانه تلاش زیادی بکنید، تا آن را در دسترس شرکت های کوچک و حتی علاقه مندان خود قرار دهید.

این برای آینده بسیار بهتر و پیشرفته تر خواهد شد.

محققان امیدوارند اطلاعاتی بی نظیر و بهتری را آموزش دهند، بنابراین ممکن است نیاز به کار کمتر برای ایجاد گفتگوی واقع بینانه توسط هوش مصنوعی داشته باشیم.

برا مطالعه بیشتر ببینید که AI نویسنده Alibaba می تواند متن های شما را خیلی سریع بنویسد، یا Move Mirror هوش مصنوعی جدید گوگل و تشخیص حرکات شما و یا هوش مصنوعی deepfake سامسونگ از یک عکس و تصویر شما ویدئو می سازد!

رای شما به "AI جدید شرکت مایکروسافت می تواند متن ها را به صدایی واقعی تبدیل کند!" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی ترفند
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن