اسکوترهای segway الکتریکی از راه می رسند

این بار نه یک نوع معمولی از اسکوتر های دوچرخه مانند با چرخ های پشت سر هم، یک طراحی جدید با چرخ های کنار یکدیگر، به صورت الکتریکی (EV)، که بسیار کارآمد و سریع تر از دیگر اسکوتر ها است.

4.25 از 5
از 4 رای
اسکوترهای segway الکتریکی از راه می رسند

اسکوترهای Z-Scooter به نظر می رسد که مانند یک اسکوتر دو چرخ یک خطه، یا حتی چیزی شبیه به آن نیز نیستند. این اسکوترها با دو چرخ در کنار یکدیگر و از نمای جلو مانند یک موتورسیکلت هستند.

Z-Scooter  بخشی از یک اسکوتر دو چرخ است که به مانند اسکوترهای معمولی و موتور سیکلت با دو چرخ در بغل هم ساخته شده، به صورت الکتریکی و با بسیاری از سبک ها و فن آوری های جدید که منجر می شود این وسیله نقلیه بسیار عجیب و غریب به نظر برسد، با این حال من که نمی توانم چشم هایم را از آن بردارم!

اسکوتر هیبریدی (دوگانه) برای رانندگی تفریحی، یک وسیله نقلیه سرگرم کننده که به عنوان یک اسکوتر segway می تواند در سرعت های توصیه شده۲۰km/h  و تا فاصله ۳۵km را با یک بار شارژ بپیماید.

 Z-Scooter با الهام گرفتن از آثار Corradino D’Ascanio، مرد پیشگام اسکوتر (و مردی که به Piaggio در ساخت iconic Vespa کمک کرد) این محصول Z-Scooter زیبا، الکتریکی و طبیعت دوست را ارائه می دهد.

این دستگاه دارای یک ویژگی تعادل خودکار، مانند بسیاری از اسکوترهای segways است و حتی در حالت استراحت و استفاده نکردن از آن نیز این وسیله نقلیه در حالت ایستاده می باشد.

رانندگی به جلو و عقب برای سرعت بخشیدن و کاهش سرعت، همچنین چرخاندن دسته به سمت اطراف برای حرکت Z-Scooter به سمت چپ و راست، همه این ها تقریبا تمام نیاز شما برای کنترل و عملکرد این اسکوتر  EV است.

این دستگاه ممکن است مانند یک وسیله کلاسیک بی نظیر ایتالیایی باشد، اما کاملا ایتالیایی نیست.

در داخل این دستگاه، از تکنولوژی NineBot Hoverboard Xiaomi پشتیبانی می شود که به طور موثری قدرت این وسیله آرام و بی دست و پا را تقویت می کند!  

این اسکوتر های مدرن و پیشرفته از شرکت bel & bel به زودی در بازار عرضه می شوند که می توانند یک انتخاب مناسب و مطمئن به جای دوچرخه ها و موتور سیکلت ها باشند.

اینجا می توانید چند عکس دیگر از این اسکوترهای برقی را مشاهده کنید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.