عینک های AR جدید nReal با اندازه و قیمت مناسب تا اواخر امسال به بازار می آیند!

عینک های هوشمند AR شرکت nReal با هزینه 499 دلار، تا پایان امسال از راه می رسند. این عینک های واقعت افزوده AR با تلفن همراه راه اندازی و به آن ها متصل می شوند و بسیار شبیه به یک عینک آفتابی معمولی می باشند. عینک واقعیت افزوده nReal، در ژانویه سال 2019 در CES رونمائی شده است و تا پایان همین سال به بازار عرضه خواهند شد.

5 از 5
از 2 رای
(رای دهید)
عینک های AR جدید nReal با اندازه و قیمت مناسب تا اواخر امسال به بازار می آیند!

عینک های سبک و کوچک AR تا به حال وعده هایی اجرائی و کاربردی تبدیل نشده اند، چرا که مهم ساختن شیشه های هوشمند کوچکتر با تکنولوی خارق العاده واقعیت افزوده است، مانند عینک Blade Vuzix و یا در اندازه بزرگتر و قیمت گران تر مانند عینک Magic Leap.

اما عینک های AR جدید nReal که به تلفن های همراه متصل می شوند، و همانند یک عینک آفتابی معمولی می باشند، همچون یک عینک AR بسیار خوب کار می کنند، این عینک ها در سال جاری می آیند و می توانند این شکاف نبود این محصولات را از بین ببرند.

nReal Light، که امسال فرصتی برای نمایش نسخه نمایشی خود در اختیار داشته است، مانند نسخه متقاعد کننده ای از آنچه که Magic Leap و HoloLens ارائه داده اند، عینک AR خود را رونمائی کرده است.

عینک هایی که از پردازنده های خاص خود استفاده می کنند، و از طریق USB-C به محدوده مورد تایید پردازنده های Qualcomm Snapdragon 855 برای اتصال به تلفن های همراه متصل می شوند.

تلفن بازی Black Shark 2 اولین تلفن همراه است که با عینک nReal به خوبی کار می کند.

شما با قیمت ۴۹۹ دلار می توانید “کیت مصرف کننده” nReal Light را دریافت کنید که شامل یک عینک AR تاشو است که از طریق USB-C با موبایل ارتباط برقرار می کند، و نه چیزی بیشتر.

یک کیت توسعه دهنده که قیمت آن ۱،۱۹۹ دلار است، با عینک nReal همراه با یک کنترلر ۳DoF دستی در آینده از راه می رسد (که می تواند همه چیز را به صورت نقطه ای کنترل کند، اما نمی تواند حرکت دقیق را در فضا مانند کنترلر Magic Leap انجام دهد) و یک پلاگین بسته مخصوص پردازش نیز با آن از راه می رسد.

کیت توسعه دهنده nReal در ماه سپتامبر (شهریور) وارد بازار خواهد شد، در حالی که نسخه مصرف کننده تا پایان سال از راه می رسد.

عینک های nReal دارای صفحه نمایش دوگانه هستند که تصاویر ۳D را در دنیای واقعی لایه بندی می کنند و با توجه به اندازه آنها، شگفت انگیز و خارق العاده است.

اما در آنها چند نکته کلیدی وجود دارد که سخت افزار HoloLens و Magic Leap ارائه می دهند، در اصل عینک های nReal عمق سنج و قابلیت سنجش عمق را در دوربین های جلو در اختیار ندارند، که این بدان معنی است که توانایی حرکت و استفاده از کنترلرهای پیشرفته هنوز امکان پذیر نیست.

در صورت علاقه هرچیزی که لازم است تا در مورد عینک واقعیت افزوده HoloLens 2 مایکروسافت بدانیم را مشاهده کنید.

اما قابلیت های ۳D خود را در دیگر سبک های کوچک، هوشمند و قدرت کمتری در یک عینک جمع و جور عرضه می کند.

عینک nReal یک دستگاه USB-C است که در استراتژی وسیع کوالکام قرار دارد و بسیاری از هدست های VR و AR با تلفن های نسل بعدی کار خواهند کرد.

انتظار می رود در سال آینده برای استفاده خیلی بیشتر مناسب و کاربردی باشد.

برای مطالعه بیشتر ببینید که عینک AR مایکروسافت برای ارتش آمریکا به ویژگی های بازی Call of Duty متصل می شود! یا عینک واقعیت افزوده جدید گوگل با یک استایل تازه و قابلیت های مناسب عرضه می شود و یا بررسی عینک آفتابی های صوتی Bose Frames شرکت بوز.

رای شما به "عینک های AR جدید nReal با اندازه و قیمت مناسب تا اواخر امسال به بازار می آیند!" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی ترفند
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن