درست کردن یک جامدادی بامزه به شکل ماشین

همیشه وسایلی که آماده از بیرون تهیه میکنیم بهتر نیستند. چه بسا بسیاری از اوقات می توان با وسایل ساده زیباترین چیز ها را ساخت؛ مانند این جامدادی بامزه که روش درست کردن آن را در این ویدیو مشاهده خواهید کرد.

برای ساخت این جامدادی جذاب ابتدا باید یک بطری پلاستیکی را به ارتفاع ۱۸٫۵ سانتی متر برش دهید.

سپس قطر دهانه بطری را اندازه گرفته و یک مقوا و یک فوم را به همان اندازه برش دهید و فوم را یک طرف آن چسبانده و مقوا را از طرف دیگر روی سر بطری بچسبانید.

ته بطری را نیز به همین صورت بپوشانید. سپس یک تکه کاغذ به ابعاد ۶×۱۱ سانتی متر را از وسط عرض تا بزنید و ان را به فاصله یک سانت از سر بطری قرار داده و اطرافش را علامت گذاری کرده و سپس سه طرف آن را برش دهید.

یک طرف دیگر که به سمت ته بطری است را به اندازه یک سانت بالا تر برش دهید. حالا یک فوم به ابعاد ۲۸×۲۰ سانتی متر را از وسط علامت گذاری کرده و کاغذی که بطری را با آن علامت گذاری کردید وسط فوم و به اندازه یک سانت از یک طول فوم قرار دهید و آن را از سه طرف برش دهید.

سپس برش فوم و بطری را روی هم قرار داده و اطراف آن برش ها را به هم بچسبانید.

قسمت های دیگر فوم را نیز به بطری چسبانده و قسمتی از فوم را که از سه طرف برش داده بودید از وسط تا زده و انتهای آن را به یک سانت اضافه بطری بچسبانید.

حالا برای چرخ های ماشین باید یک مقوا به قطر ۸ سانتی متر برش داده و دو طرفش را با دایره های فومی مشکی به همان ابعاد بپوشانید و با یک نوار به عرض ۱ سانتی متر دور چرخ را بپوشانید و یک دایره دیگر به قطر ۵ سانتی متر به رنگ فوم اصلی، وسط چرخ قرار دهید.

سپس کافیست چرخ ها را سر جای خود بچسبانید. برای چشم ها نیز می توانید مطابق سلیقه خود یا مانند ویدیو چشم ها را برش داده و بچسبانید.

در آخر نیز با یک فوم سفید یک لبخند زیبا را برش داده و به جای دهان ماشین قرار دهید.

کار جامدادی بامزه شما تمام شد. امیدوارم از تماشا ویدیو و درست کردن این جامدادی جذاب لذت ببرید.

نظرات

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.