ایده ساخت یک جامدادی بامزه به شکل لباس کار مکانیک

وقتی قصد دارید چیزی بسازید بهتر است به دنبال بهترین ایده ها بگردید. هر چه ایده جذاب تر باشد شما را بیشتر ترغیب خواهد کرد که آن را پیاده کنید. حالا اگر دوست دارید که یک جامدادی رومیزی جذاب درست کنید، به شما پیشنهاد میکنم این ویدیو را تماشا کنید. این ویدیو روش درست کردن یک جامدادی رومیزی بامزه به شکل لباس کار یک مکانیک را نشان می دهد.

درست کردن این جامدادی جالب بسیار آسان است. شما برای این کار به دو عدد بطری پلاستیکی، مقداری فوم به رنگ های نارنجی و زرد و آبی روشن و تیره، ماژیک مشکی و چسب و قیچی نیاز دارید.

ابتدا باید دو بطری را به ارتفاع ۱۱ سانتی متر برش دهید. سپس سه تکه فوم به رنگ آبی تیره به ابعاد ۱×۳ سانتی متر برش داده و آنها را روی هم و بعد مانند ویدیو روی هر بطری بچسبانید.

یک فوم به رنگ آبی روشن به ابعاد ۲۱٫۳×۱۱ سانتی متر را دور بطری بپیچانید. انتهای بطری را روی یک تکه نمد دیگر با همان رنگ قرار داده و قسمت های اضافی را بچینید.

حالا دو بطری را از قسمتی که تکه فوم ها را قرار دادید به هم بچسبانید. سپس یک نوار ۹×۳ cm را از بالای همین قسمت داخل دو بطری بچسبانید.

یک تکه فوم به رنگ آبی روشن به ابعاد ۲۰×۱۹ سانتی متر را برداشته و مانند ویدیو برش دهید. فقط باید توجه کنید که ارتفاع قسمت بالا ۱۰ سانتی متر و سه قسمت برش خورده پایین ۷ cm باشد.حالا قسمت پایین آن را به دو بطری بچسبانید.

دو تکه ۱۲٫۵×۷ سانتی متر را نیز از پشت به آنها متصل کنید. سپس دو تکه نوار به رنگ آبی تیره را نیز دور قسمت پایین دو تکه شلوار بپیچید. شما می توانید این نوارها را با قیچی حالت دار برش داده و استفاده کنید.

یک مستطیل به رنگ آبی تیره به ابعاد ۷×۴٫۵ سانتی متر را مانند نیم دایره برش داده و آن را قسمت بالای لباس به عنوان جیب قرار دهید. دو تکه نوار ۲×۲۷ سانتی متر به همین رنگ را نیز به دو طرف قسمت بالای لباس و از پشت به صورت ضربدری به داخل بطری ها بچسبانید. قسمتی که دو نوار روی هم قرار می گیرند را نیز مقداری چسب بزنید.

دو مستطیل ۴×۳ آبی روشن را نیز به شکل نیم دایره برش داده و به عنوان جیب های پشت به بطری ها بچسبانید. دو نیم دایره با فوم آبی تیره را برش داده و یک نوار آبی روشن بالای آنها قرار دهید و بعد آنها را دو طرف شلوار قرار دهید.

حالا برای زیبایی بیشتر کار، بهتر است با ماژیک مشکی طرح هایی مانند ویدیو روی لباس ایجاد کنید. همچنین باید با فوم های نارنجی و زرد تکه هایی را برش داده و با ماژیک روی آنها طرح زده و سپس آنها را به عنوان وصله های لباس بچسبانید.

در آخر نیز دو دایره کوچک با رنگ آبی روشن برش داده و آنها را روی دو نوار بالایی قرار دهید. همینطور می توانید با فوم های زرد و نارنجی طرح آچار و چکش برش داده و آنها را درون جیب بالای لباس قرار دهید.

این هم از جامدادی جذاب و بامزه شما. امیدوارم از ساخت و استفاده از آن لذت ببرید.

نظرات

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.