پیشنهادی: ۱۰ ترفند و ایده عالی برای استفاده دوباره از بطری های پلاستیکی

آیا شما هم جزو افرادی هستید که وقتی به چیزی نیاز دارید ترجیح می دهید خودتان آن را درست کنید؟ اگر جوابتان مثبت است توصیه می کنم این ویدیو را تماشا کنید. البته باید بدانید وقتی می خواهید وسیله مورد نیازتان را بسازید بهتر است با استفاده از خلاقیتتان ان را به زیباترین شکل ممکن درست کنید. در این صورت، شما هم از درست کردن و هم از استفاده از آن وسیله لذت بیشتری خواهید برد. حالا این ویدیو را تماشا کنید تا روش ساخت یک جامدادی رومیزی جالب و بامزه به شکل سگ را یاد بگیرید.

3 از 5
از 4 رای
(رای دهید)


درست کردن این جامدادی جذاب بسیار آسان است. برای این کار شما به مقوا، بطری پلاستیکی، ماژیک و مقداری نمد به رنگ های نارنجی، قهوه ای، زرد و مشکی و صورتی نیاز دارید.

اول چهار بطری پلاستیکی را به ارتفاع ۱۱ سانتی متر برش دهید. سپس یک نمد نارنجی ۲۱٫۳×۱۳٫۵ سانتی متر دور هر کدام از بطری ها بپیچید و قسمت اضافه نمد را به داخل بطری تا زده و بچسبانید.

هر کدام از بطری ها را روی یک تکه نمد نارنجی قرار داده و نمد های اضافی دور را بچینید. حالا بطری ها را ردیف، کنار هم بچسبانید. توجه کنید که برای مرتب بودن بیشتر کار آنها را از قسمتی که خط نمد وجود دارد کنار هم قرار دهید.

یک تکه مقوای ۱۱×۱۰ سانتی متری را مانند ویدیو به شکل سر سگ برش دهید و سپس آن را وسط یک تکه نمد نارنجی به همان شکل ولی با ابعاد بزرگ تر بچسبانید.

قسمت های اضافه نمد را به صورت چین چین برش داده و با چسب به سطح دیگر مقوا وصل کنید. یک تکه نمد نارنجی دیگر به شکل سر و به اندازه مقوا برش داده و پشت مقوا را نیز با آن بپوشانید.

حالا سر را به یکی از بطری های دو طرف وصل کنید. با نمد زرد رنگ یک پوزه برای سگ برش داده و قسمت پایین سر قرار دهید.

با نمد صورتی یک لبخند و با نمد مشکی یک بینی برش داده و روی پوزه سگ بچسبانید. دو گوش بلند نیز مانند ویدیو برش دهید و به قسمت بالای سر وصل کنید. برای چشم ها نیز می توانید از یک ماژیک یا خودکار ۳ بعدی استفاده کنید.

برای درست کردن پاها باید ۴ تکه مقوای ۷×۷ cm را مشابه ویدیو برش دهید و بعد آنها را وسط یک تکه نمد قهوه ای به همان شکل با ابعاد بزرگ تر قرار دهید.

اضافه های نمد را چین داده و پشت مقوا بچسبانید. سپس یک تکه نمد قهوه ای دیگر به همان شکل و به اندازه مقوا روی سطح دیگر قرار دهید.

با استفاده از نمد زرد رنگ چند نوار کوچک و نازک را برش داده و به عنوان پنجه های پاها روی آنها بچسبانید. سپس پاها را به دو طرف بطری ها وصل کنید.

با مقوا و نمد قهوه ای به روش قبل یک دم درست کرده و به انتهای بطری آخر بچسبانید. حالا جامدادی بامزه شما آماده است. امیدوارم از ساختن و استفاده از آن لذت ببرید.

رای شما به "آموزش ساخت جامدادی رومیزی به شکل یک سگ بامزه" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن