روش درست کردن جامدادی رومیزی شبیه به یک گربه بامزه

این روزها به کمک اینترنت درست کردن وسایل و کاردستی های جذاب با استفاده از چیزهای ساده و یا حتی به درد نخور بسیار پر طرفدار شده است. به خصوص درست کردن وسایلی که مورد نیاز و کاربردی هستند. مثلا یک جامدادی رومیزی ساده که به کمک آن بتوانیم مقداری میز تحریرمان نظم بدهیم. این ویدیو روش درست کردن یک جامدادی رومیزی بامزه به شکل گربه را نشان میدهد که با مقداری نمد، مقوا، پنبه، بطری پلاستیکی و یک تکه سیم به سادگی می توان درست کرد.

برای این کار ابتدا باید یک بطری پلاستیکی را تقریبا از وسط برش دهید.

سپس یک دایره مقوایی به قطر ۶ cm را برش داده و ان را وسط یک دایره نمدی با اندازه ای بزرگتر بچسبانید و بعد نمد های اطراف دایره وسط را با قیچی چین داده و به سمت داخل مقوا بچسبانید.

دو دایره دیگر به همین شکل به قطر های ۶٫۵ و ۵٫۵ سانتی متر درست کنید. دایره ۶ سانتی متر را به ته بطری و مقداری نمد را نیز به دور بطری چسبانده و بعد قسمت های اضافه سر نمد ها را به داخل بطری بچسبانید.

دو بطری به همین شکل با ارتفاع های ۱۲ و ۱۰٫۵ سانتی متر درست کرده و آنها را به هم بچسبانید. دو دایره را نیز مانند ویدیو به هم چسبانده و روی سر بطری بزرگ تر قرار دهید.

حالا دور یک دایره نمدی به قطر ۱۷ سانتی متر را با نخ و سوزن کوک زده و بعد نخ را بکشید تا دایره جمع شود و درون آن مقداری پنبه قرار دهید و بعد آن را روی سر بطری بچسبانید.

سپس یک سر نوار نمدی به عرض ۱٫۷۵ سانتی متر و رنگ دلخواه را دور سر بطری بچسبانید و بعد یک دایره نمدی کوچک را وسط نوار قرار دهید.

گوش ها و موهای گربه را نیز مانند ویدیو سر جای خود قرار دهید.

در ادامه یک نوار نمدی دیگر را در قسمت پایین دور جامدادی بپیچید. چشم ها و بینی گربه را نیز می توانید با نمد مشکی برش داده و جای خود بچسبانید.

یک نوار نمدی را نیز دور یک سیم پیچیده و یک نوار دیگر به را نیز روی خطوط نوار قبلی بپیچید. حالا آن را مانند ویدیو کمی خم کنید تا به شکل دم گربه درآید و سپس آن را پشت بطری کوچک تر بچسبانید.

این هم یک جامدادی گربه بامزه. برای اینکه روش درست کردن این جامدادی را بهتر متوجه شوید حتما این ویدیو را تماشا کنید.

نظرات

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.