پیشنهادی: نحوه ساخت یک وسیله جالب برای نمایش نور لیزر به صورت پروژکتوری

ایا تا به حال فکر کرده اید اگر به چیزی نیاز دارید خودتان آن را درست کنید؟ درست کردن وسایل زیبا با دستان و خلاقیت خودتان باعث می شود از داشتن آن وسیله خوشحال تر باشید. حالا اگر به یک جامدادی رومیزی نیاز دارید، این ویدیو را تماشا کنید تا بتوانید یک جامدادی خرسی بامزه داشته باشید.

2.25 از 5
از 4 رای
(رای دهید)

برای درست کردن این جامدادی شما به مقوا، نوار توری پارچه ای، بطری پلاستیکی، نمد آبی و قهوه ای و سفید و مشکی، کاغذ رنگی یا کاغذ کادو و چسب و قیچی نیاز دارید.

ابتدا یک دایره مقوایی به قطر ۲۰ سانتی متری را وسط یک دایره نمدی آبی رنگ به قطر ۲۶ سانتی متری قرار دهید. قسمت های اضافی نمد را مانند ویدیو برش داده و پشت مقوا بچسبانید . سپس یک دایره نمدی دیگر به قطر ۲۰ سانتی متر را نیز پشت مقوا بچسبانید.

دو بطری پلاستیکی ۶۰۰ ml را به ارتفاع ۱۱٫۵ سانتی متری برش داده و سپس آنها را با یک تکه نمد قهوه ای رنگ به ابعاد ۲۱×۱۳ cm بپوشانید. قسمت های اضافی نمد را نیز به داخل بطری تا زده و چسب بزنید.

یک کاغذ رنگی به ابعاد ۱۹×۱۰ سانتی متری را نیز لوله کرده و داخل بطری قرار دهید. حالا دو بطری را کنار هم و یک طرف دایره بچسبانید.

با جدا کردن سر و ته یک بطری پلاستیکی ۶۰۰ ml دیگر، آن را به ارتفاع ۱۳٫۵ سانتی متری برش دهید. سپس یک کاغذ رنگی به ابعاد ۲۱×۱۳٫۵ سانتی متری دور آن بپیچید. نوار توری را نیز یک دور دو سر بطری بپیچید.

برای درست کردن چشم ها یک نمد سفید به ابعاد ۶×۹ سانتی متری را از وسط عرض تا کرده و سپس یک سرش را حلال برش داده و آن را مشابه ویدیو جلوی دو بطری اول بچسبانید.

بطری سوم را نیز جلوی دو بطری دیگر قرار دهید. با یک تکه نمد مشکی ۷×۵٫۵ cm بینی خرس را برش داده و روی بطری سوم بگذارید.

با دو تکه نمد قهوه ای ۴×۴٫۵ سانتی متری و دو تکه کاغذ رنگی ۳×۳٫۵ سانتی متری قسمت های بیرونی و درونی گوش ها را درست کرده و آنها را روی دو بطری اول و کمی بالا تر از چشم ها بچسبانید.

با نمد مشکی دو دایره کوچک برش داده و آنها را درون چشم قرار دهید. دو دایره نمدی سفید کوچک تر را نیز درون دو دایره مشکی قرار دهید.

برای پایان کار نیز باید با یک ماژیک مشکی ابروها و دهان خرس را بکشید. حالا شما یک جامدادی رومیزی بامزه به شکل خرس دارید.

رای شما به "آموزش درست کردن جامدادی رومیزی به شکل خرس" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن