معرفی سیستم امنیتی Ring Alarm، تکامل امنیت در فضای باز

رینگ الارم (Ring Alarm) در اصل یکی از بهترین دوربین های امنیتی HD با قابلیت تشخیص حرکت در جهان، با چراغهای داخلی، زنگ آژیر خطر و ویژگی های صحبت دو طرفه است. این دوربین می تواند با کیت یا بسته امنیت هشداری رینگ همراه شود، که آن نیز یک راه حل امنیتی آل این وان یا همه منظوره ، با نصبی راحت است و به کمک خدمات رسانی برای استفاده نیاز ندارد. این کیت با قیمت ۱۹۹ دلاری خود از بسیاری از دیگر رقبا خود ارزان تر بوده و با یک ایستگاه اصلی, صفحه کلید, حسگر لمس, حسگر حرکتی و دستگاه تقویت محدوده سیگنال ارائه می شود. شما می توانید اجزای اضافه را به صورت جداگانه برای توسعه دادن به امنیتتان تهیه کنید یا یک پک بزرگتر از بسته ی امنیتی هشداری را بخرید. این بسته امنیتی از حسگر های هوشمند و حسگر های حرکتی استفاده می کند که در هنگام فعال شدن هشدار هایی را به موبایل شما می فرستد. همه چیز در اپلیکشن رینگ سازماندهی می شود که به شما امکان نظارت بر روی یک پنل در گوشی یا تبلتتان راارائه می دهد. این سیستم همچنین می تواند با دیگر دستگاه های امنیتی از دیگر برند ها یکپارچه شود و شما حتی با الکسای آمازون نیز می توانید با آن کار کنید. با باتری پشتیبان، این کیت حتی در قطعی برق نیز تا ۲۴ ساعت کار می کند و از شبکه همراهTE برای برقراری اتصال استفاده می کند. همانطور که گفتیم نیازی به سرویس های خدماتی نیست، اا با این حال برنامه های خدماتی رینگ با هزینه ی ماهانه ی ۳ یا ۱۰ دلاری موجود هستند که به شما امکان ضبط بیشتر فیلم با استفاده از اپلیکشن رینگ را می دهد همراه با خدمات عضویت و تخفیف در خریدن محصولات امنیتی بیشتر. این کار برای خرید دیگر تجهیزات رینگ مانند زنگ در تصویری , حسگر آتش سوزی , دوربین ها و دیگر محصولات مناسب است.

نقاط قوت سیستم امنیتی Ring Alarm

  • اطمینان از همه چیز
  • نیازی به قرار داد نیست
  • کار اندازی راه اندازی اسان

در مورد سیستم های امنیتی بیشتر بدانیم:

یکی از امار جرایمی که سال به سال در حال افول است، سرقت از خانه ها و منازل می باشد و این به آن خاطر است که صاحبان منازل به سیستم های امنیت خانگی روی آورده اند تا از جرایم و دزدیها جلوگیری کنند.

این کار فقط برای جلو گیری از افراد سود جو نیست, بلکه این کار برای مطمعن شدن از این است که سارقان حرفه ای نیز بعد از ورود به خانه شما بدون هیچ شکی، در آینده دستگیر می شوند.

اکنون مجموعه ای وسیع از گزینه های امنیت خانگی برای صاحبان منازل وجود دارند, از دوربین های سی سی تی وی و امنیتی گرفته, تا روش های نظارت همه ی این ها در دسترس هستند.

خوشبختانه, تعداد رو به رشدی از روش های آل این وان (همه منظوره) با استفاده از آخرین فناوریها برای ارائه وجوه مختلف مراقبت, نظارت و پیشگیری برای کمک به صاحبان منازل به وجود آمده اند.

نکته بهتر این است که شما دیگر نیازی به سیستم های پیچیده دوربین های نظارت مختلف ندارید و اکثر سیستم های امنیت مدرن مخفی , راحت در نصب, و حتی شیک و زیبا هستند.

ما بر این عقیده ایم که محصولات امنیتی با فناوری، راحتی خیال شما و حفاظت از شما , خانواده ی شما را در مقابل متجاوزان تامین می کنند.

دیگر سیستم های امنیت خانگی که می توانید در نظر بگیرید:

برینکز با تنوع گسترده تری از دستگاه های خانگی هوشمند نسبت به دیگر کمپانی ها, بهتر کار می کند و همچنین هر دو گزینه های اتصال دستی و حرفه ای را عرضه می کند.

شما می توانید برینکز هوم کامپلیت یا سیستم نست سکیوریتی را تهیه کنید.

این خدمات بر روی ارائه ی مانیتورینگ برای شما تمرکر دارند , که در این صنعت با هزینه ی ارزان ۲۹ دلار بر ماه بعد از تهیه ی سخت افزار هستند.

آگهی این کمپانی ها برای قرار داد سه ساله با جریمه ی خروج زودهنگام است که بعد از ۳۰ روز از موعد خرید شروع می شوند.

ADT نیز یک کمپانی معروف امنیتی است که بر پایه خدمات مانیتوینگ است, که اکثرا شامل نصب حرفه ای خود کمپانی می شوند.

همانند برینکز ای دی تی متکی بر قرار داد سه ساله برای شروع است که پس از آن به صورت ماهیانه قرارداد می شود ولی مانند دیگر قرارداد ها شفافیتی در باره ی قیمت گذاری وجود ندارد.

در حالی که دیگر کمپانی ها قیمت واحدی را برای هر محصول یا پکیج قرار داده اند, ای دی تی بسته های سفارشی را در خرید های سفارشی دارد که مقایسه ی قیمت مستقیم کمی مشکل می شود.

Frontpoint security محصولات مصرف ساده و دستی را می فروشد, با تجهیزات نظارت خانگی و کیت های امنیتی ایستا که هیچ گونه نیازی به سیم کشی یا دریل کردن ندارند.

هر چند تجهیزات در بخشی از پکیج قراردادی به فروش می رسند و قیمت ها به دوره ی قرارداد شده بستگی دارند. برنامه های نظارتی قیمتی حدود ۳۵ دلار تا ۵۰ دلار بر ماه دارند و با تخفیف تجهیزات تا ۹۹ دلار اگر که قرارداد ۳ ساله را ثبت کنید.

مانند رقبایی که از آنها گفتیم ویوینت ترکیبی ا پکیج های تجهیزات و سرویس های مانیتورینگ را عرضه می کند که دارای باتری های پشتیبان بوده و همه چیز در شبکه ی تلفن اداره می شود.

و ویوینت اسمارت هوم یک گزینه ی ویژه است که در قالب قرارداد پنج ساله و پرداخت های ماهیانه است.

و گفته هایی از این که شما چیزی را که پولش را داده اید را دارید و مطمعنا این کمپانی از اعتبار بالایی در صنعت امنیت برخوردار است.

Link Interactive را با قیمتی کمتر از اکثر نمونه هایی که در این جا لیست شده است می توان خرید بعلاوه محدوده ی خوبی از گزینه های امنیتی را داراست که خودتان می توانید تنظیم کنید.

که خود را به عنوان بهترین قیمت در امنیت خانگی معرفی کرده است, این کمپانی با شبکه ی تلفن همراه کار کرده و اتکای کمتری به استفاده از یک اپلیکشن تلفن دارد.

که با داشتن یک پنل صوتی دو طرفه اگر شما به گوشی تلفنتان دسترسی نداشته باشید می توانید مستقیما با خدمات ضروری در صورت نیاز وصل شوید.

... توضیحات کامل