سامسونگ موبایل انعطاف پذیر گلکسی فولد خود را در رویداد 2019 IFA عرضه می کند

طبق گفته های اخیر، سامسونگ گوشی همراه انعطلف پذیر و خم شو گلکسی فولد خود را در تاریخ 6 سپتامبر (15 شهریور) به بازار عرضه می کند. تلفن همراه تاشو و قابل انعطاف کمپانی سامسونگ، دوباره طراحی شده و در روز جمعه آینده معرفی شده و سپس به کره جنوبی می آید. شاید با شروع رویداد بزرگ 2019 IFA در برلین آلمان، شاهد این موبایل جدید و انقلابی باشیم.

سامسونگ موبایل انعطاف پذیر گلکسی فولد رویداد 2019 IFA عرضه

در خبرهای اخیر شنیده می شود که گوشی همراه خم شونده Galaxy Fold سامسونگ ممکن است در روز جمعه آینده، به صورت رسمی به نمایش گذاشته شود و سپس به زودی به بازار عرضه گردد.

Yonhap گزارش داده که مدتی است می دانیم که سامسونگ قصد دارد تا موبایل خم شو دوباره طراحی شده خود را با نام Galaxy Fold در ماه سپتامبر منتشر کند.

با این حال این خبرگزاری کره ای Yonhap ممکن است تاریخ دقیق تری را نیز فاش کرده باشد: 6 سپتامبر یا 15 شهریور.

گفته می شود که این اتفاق در اولین روز نمایشگاه تجاری IFA 2019 در برلین آلمان رخ خواهد داد، که می تواند بستر اعلامیه ای مناسب برای کمپانی بزرگ سامسونگ باشد.

این تلفن قابل انعطاف و تاشو با قیمت 1،980 دلار در ابتدا قرار بود تا در تاریخ 26 آوریل (6 اردیبهشت) به بازار عرضه شود.

اما چهار روز قبل از این تاریخ، سامسونگ پس از بازنگری و خبرهایی در مورد خرابی صفحه، سوسو زدن و شکاف واضح میانی، انتشار تلفن خم شو خود را به تعویق انداخت.

ببینید که نمایشگر موبایل خم شو گلکسی فولد سامسونگ چگونه کار می کند و چه مشکلاتی دارد؟

ما ماه گذشته شنیدیم که سامسونگ در حال طراحی دوباره گلکسی Fold است، و این شرکت نشان داد که صفحه نمایش، ساختار داخلی و ناحیه لولا تقویت شده اند.

رقیب هواوی نیز می تواند برابر با قیمت 2600 دلار موبایل خم شو جدید Mate X خود را رونمائی کند، که قرار بود در ماه سپتامبر وارد بازار شود، اما طبق برخی از گفته های این شرکت، ما بعید می دانیم تا قبل از ماه نوامبر آن را ببینیم.

کمپانی سامسونگ نیز بلافاصله به درخواست نظرها پاسخی نداده است و ما باید تا هفته آینده منتظر باشیم تا ببنییم که آیا می توانید موبایل خم شو جدیدی را مشاهده کنیم یا خیر.

در صورت علاقه مقایسه موبایل خم شو گلکسی فولد سامسونگ در مقابل گوشی تاشو و انعطاف پذیر ریزر موتورولا، موبایل انعطاف پذیر و خم شو میت X هوآوی به زودی و در همین سال عرضه می شود یا اولین تلفن همراه انعطاف پذیر، موبایل خم شو FlexPai شرکت رویال و یا تبلت جدید انعطاف پذیر شیائومی، با تا شدن از دو طرف، به یک موبایل کوچک تر تبدیل می شود.

ویدیوها و مطالب مشابه