ربات های وکیوم ارزان قیمت، یک خدمتکار خوب برای نظافت کاری در منزل

ربات های جاروبرقی Shark ،Ecovacs، و Roomba امسال با قیمت های مناسبی به بازار عرضه می شوند. بیایید در این مطلب نگاهی به این سه جارو برقی وکیوم و یا robot vacuums بیاندازیم و ببینیم که کدام یک از این ربات های نظافت کار در تمیزکاری به ما کمک می کنند.

ربات وکیوم خدمتکار نظافت کاری در منزل

آب و هوا دوباره خوب می شود، و ما همه از خواب زمستانی بلند می شویم.

نه این که خواب بوده باشیم، این بدان معنی است که وقت آن رسیده است که دوباره در فصل بهار تمیز کردن و نظافت کاری را شروع کنیم و محیط زندگی خود را برای باری دیگر سر و سامان دهیم.

این یک تجربه سخت واقعی برای همه است و واقعا چه کسی تمایل دارد که به تمیزکاری و نظافت کاری بپردازد، آن هم هر از مدتی، دوباره.

ما برای شما پاسخی مناسب داریم: ربات های وکیوم یا ربات های جاروبرقی مانند iRobot Roomba، Ecovacs یا Shark Ion.

در حالی که ممکن است فکر کنید که شاید پولی برای خرید یکی از آن ها در اختیار ندارید، این درست نیست، چرا که آن ها اکنون بسیار فراوان شده اند و بسیار مورد استفاده قرار گرفته اند.

ربات های وکیوم در حال حاضر کمتر از 300 دلار قیمت دارند (هرچند که مدل های پیشرفته تر می توانند با قیمت های بیشتری عرضه شوند) و در حالی که هنوز هم کمی گران قیمت هستند، به راحتی نیاز های شما را برای نظافت کاری برطرف می کنند.

در اینجا سه ​​مورد از این ربات های وکیوم را به شما معرفی می کنیم که در حال حاضر با قیمت مناسبی به فروش میر سند.

1- ربات iRobot Roomba 690 با قیمت 297 دلار

هر بار که با هر قیمتی، یک ربات وکیوم Roomba را برای فروش مشاهده کردید، ما قطعا به شما توصیه می کنیم که آن را خریداری کنید.

iRobot بیش از یک دهه است که در کار تولید ربات های وکیوم و جارو برقی بوده است و ربات های آن قابل اعتماد و بسیار کارآمد هستند، گرچه قیمت های بسیار متفاوتی دارند.

مدل 690 ارزانترین مدل این شرکت با قابلیت اتصال به برنامه موبایل و قابلیت شارژ خودکار و پشتیبانی از دستیار صوتی الکسا همراه است و تا به حال نیز به نظر می رسد در بررسی دوام، تعمیر و نگهداری آسان و عمر باتری و تقریبا همه چیز بسیار خوب بوده باشد.

قیمت زیر 300 دلار این ربات در آمازون یکی از اولین بارهایی است که ما این قیمت خاص را مشاهده می کنیم، بنابراین در حالی که آن در دسترس است بهتر است شما برای خرید آن اقدام کنید.

در صورت علاقه ببینید که سری جدید جاروبرقی رباتیک iRobot خانه شما را از آلرژی ها پاک می کند.

2- ربات Shark Ion R75 با قیمت 225 دلار

اگر ربات Roomba 690 کمی برای خون شما غلیظ است، ربات Ion R75 به خوبی بررسی شده است و یک جایگزین خیلی خوب است.

این تمام ویژگیهای ربات Roomba 690 را در اختیار دارد، اما با حدود قیمت 75 دلار کمتر به فروش می رسد.

ربات های Shark برای سهولت استفاده بازبینی های عالی را دریافت کرده اند و روبات های خوب با ورودی های بزرگی هستند که به خوبی یک مکان شلوغ را تمیز می کنند، و عمر باتری و دوام آن ها نیز به عنوان یک انتخاب عاقلانه در دسترس است.

تمیز کردن آن ممکن است به اندازه مدل 690 خوب نباشد، بنابراین کمی سازش وجود دارد که شما باید با آن کنار بیایید، اما در کل تفاوت زیادی وجود ندارد.

3- ربات Ecovacs Deebot N79S با قیمت 200 دلار

خریداران Ecofocus Deebot N79S یک جایگزین خوب را برای ربات جارو برقی خود پیدا کرده اند.

مانند Ion R75، استفاده از این جعبه جمع و جور، فوق العاده آسان و راحت است، و دوام و عمر باتری آن نیز تقریبا مشابه سایر گزینه های گران تر دیگر است.

جایی که پشت سر برخی از آن بهترین نمونه ها قرار می گیرد، و ممکن است آن به طور موثر و همانند یک نمونه برتر به تمیز کاری نپردازد.

با این حال، این یک روبات وکیوم عالی با یک قیمت بسیار مناسب است.

برای مطالعه بیشتر بینید که ربات جدید RoCycle مواد بازیافتی را تشخیص می دهد و تفکیک می کند و یا ربات های پیشخدمتی که توسط افراد ناتوان و فلج برای کسب درآمد، کنترل می شوند!

ویدیوها و مطالب مشابه