اتومبیل خودران Stop

کمپانی Stop & Shop اتوموبیل های خوردان فروشگاه مواد غذایی خود را تست می کند

Stop & Shop اتوموبیل های خودران و مستقل را برای فروشگاه های کوچک مواد غذایی خود تست و آزمایش می کند. این خودرو های خودمختار و مستقل می توانند به راحتی و در هر کجایی غذایی تازه به مشتریان خود عرضه دهند.

زنجیره فروشگاه های مواد غذایی Stop & Shop امروز اعلام کرد که یک وسیله خودراننده و خودمختار را در ماه نوامبر در بوستون عرضه خواهد کرد و با استفاده از این خودروهای خودمختار، فروشگاه های کم هزینه و کیت های غذایی خود را برای ارسال در سطح شهر آزمایش و امتحان می کند.

این فعالیت بخشی از مشارکت با Robomart، یک استارتاپ تازه راه اندازی شده در سان فرانسیسکو است که وسایل نقلیه خود را برای آیتم های شرکت Stop & Shop مثل تولید، آیتم های راحتی و ارسال بسته های غذا به مشتریان در دسترس قرار می دهد.

خودروهای الکتریکی برای تازه نگهداری محصولات از قابلیت های کنترل دما بهره می برند و از راه دور از طریق امکانات Robomart کنترل خواهند شد.

مشتریان می توانند از طریق یک نرم افزار فروشگاهی مناسب که رابط کاربری آن بسیار شبیه به فراخوانی یک Uber است، استفاده کنند و غذاهای خود را با احساس راحتی بیشتر در هرکجا که هستند، دریافت کنند.

هنگامی که وسیله نقلیه از راه می رسد، مشتریان می توانند درب را باز کنند و مواردی را که لازم دارند را با فناوری RFID و تکنولوژی تشخیص و بینایی، بردارند.

وقتی که آنها خرید را انجام می دهند، می توانند وسیله نقلیه را به راه خود بفرستند و پس از آن یک رسید دریافت می کنند.

این مانند یک فروشگاه Amazon Go است که به طور مستقیم برای تحویل کالا به خانه شما می آید.

همچنین ببینید که تحویل رایگان خرید در نیویورک و فلوریدا توسط Whole Foods کمپانی آمازون در دسترس است و یا Amazon به مشتریان خود اجازه می دهد تا روز دریافت کالا خود را انتخاب کنند.

در زیر ویدئویی از خودرو تحویل کالا Robomart شرکت Stop & Shop را مشاهده کنید:کمپانی Stop & Shop در سال جاری با رباتها بزرگ همراه است، چرا که این فروشگاه زنجیره ای اخیرا یک ناوگان از روبات هایی را که به نظر می رسد برای گشت زنی در 500 فروشگاه غول پیکر، مارتین و Stop & Shop آماده شده اند را راه اندازی کرده است.

ربات هایی که در مشاغل خدمات خرده فروشی و Badger Technologies ایجاد شده اند به نام "Marty" نامگذاری شده اند و در اطراف فروشگاه ها به دنبال کثیفی و یا ریخت و پاش می باشند تا آن را تمیز کنند.

این ربات مجهز به سنسورهای زیادی است، بنابراین به قفسه ها برخورد نمی کند و یا در جایی گیر نمی کند و دوربین ها برای بررسی اینکه آیا آیتم ها در حال جابه جایی هستند یا خیر استفاده می شوند.

بله، اتوماسیون خرده فروشی اکنون در اینجا است و احتمالا برخی از شغل ها را از بین می برد، اما کدام یک از ما می تواند به خوبی یک ربات با یک جفت چشم غول پیکر و قابلیت های بی نظیر کارهای خورده فروشی را انجام دهد.

خیلی جالب است! شاید این ربات های فروشگاه های مواد غذایی بتوانند در آینده در بسیاری از مغازه ها و فروشگاه ها دیده شوند.

برای مطالعه بیشتر ببینید که سرویس تحویل کالا با ماشین های خودران و بدون راننده AI، استارباکس با همکاری Alibaba قهوه های خود را در سراسر چین عرضه می کند ویا برنامه تحویل کالا با ون های خودران حامل پهباد مرسدس بنز.

همچنین می توانید ویدئویی از اولین تحویل کالا آمازون به مشتری از طریق پهبادو یا تحویل خریدها با اتومبیل خودران، توسط سوپر مارکت آنلاین Kroger را مشاهده کنید.

... توضیحات کامل