کمپانی عظیم تسلا به خصوصی سازی نزدیک تر می شود

احتمال واگذاری سهام تسلا، به طور کلی، با تایید ملاقات هیئت مدیره این شرکت با مشاوران، بسیار افزایش یافته است. هرچند که قبل تر نیز در توئیتر از جانب ایلان ماسک توئیت هایی پخش شد که خاستار خصوصی سازی شرکت تسلا می بود.

3.3333333333333 از 5
از 3 رای
(رای دهید)
کمپانی عظیم تسلا به خصوصی سازی نزدیک تر می شود

هیئت کمپانی تسلا، ملاقات هایی را با مشاوران خود برنامه ریزی کرده اند تا به دنبال خصوصی شدن شرکت خود باشند و همچنین از آقای Musk خواسته اند تا خود این فرآیند را مجددا در دست بگیرد.

به همین ترتیب، در روز سه شنبه، هنگامی که Elon Musk، توییت می کرد که او خواستار داشتن تسلا به عنوان یک شرکت خصوصی است، اینترنت و بازار سهام، ذهنیت و کنترل خود را از دست داند، همچنین این باعث هیاهو و بحث هایی شد تا کمیسیون اوراق بهادار و بورس گزارش دهد که تغییرات و پیچیدگی هایی در بازار بورس به وجود آمده است.

چند روز پس از آن گزارش هایی که حاکی از این بود که هیئت مدیره شرکت تسلا، در هفته آینده، ملاقاتی را با مشاوران مالی برای بحث دربارۀ هزینه ها و مزایای احتمالی که در واقع به دنبال توئیت های عجولانه ایلان ماسک می بود، قرار می دهد و برگذار می کند، این ملاقات اکنون صورت گرفته و با توافقات، این شرکت اکنون بیشتر به سمت خصوصی سازی می رود.

بهترین بخش این بود که هیئت مدیره گزارش داد که جناب ماسک، خود، تمام روند این کمپانی خصوصی را به دست خواهد آورد، هرچند که ادعائی نیز از جانب بازوی سرمایه گذاری دولت عربستان سعودی وجود دارد که درباره احتمال خریدکمپانی و تامین مالی ۷۰ میلیارد دلار پس از خرید ۵ درصد از شرکت با ارزش حدود ۲ میلیارد دلار بوده است.

زمانی که Elon Musk در مورد خصوصی سازی Tesla توئیت کرد، می توان گفت بازار جهانی تا حدودی دیوانه و سردرگم شد.

همه این بحث های خرید و خصوصی سازی، با وضوح چشمگیری در قیمت سهام Tesla نتایج و تاثیراتی گذاشت، فقط پس از زمانی که توئیت Musk بیرون آمد، سهام شرکت با یک پرش عظیم در بازار سهام روبرو شد.  پس از آن به تدریج سهام شرکت کاهش یافت و به عنوان شک و تردید مردم، شروع به ضربه زدن به اینکه آیا شرکت آفریقای جنوبی تونی استارک می تواند در واقع آن کشش را خاموش کند یا خیر، ادادمه پیدا کرد.

اما در حال حاضر، با اعلام اعلامیه ای از هیئت مدیره تسلا، این موضوع مشخص شد که واقعا امکان شخصی سازی را در نظر گرفته اند، هچنین سهام شرکت نیز دوباره پس از ساعات کاری شروع به بالا رفتن در معاملات خود کرده است.

در مجموع، سهام تسلا اکنون حتی بیشتر از همیشه معمولی به نظر می رسد، Elon Musk در مورد برخی از اشارات خصوصی سازی شرکت در توییتر، سخن می گوید و اینترنت در مورد آن کاملا آشفته می شود.

با این حال، در صورت خصوصی سازی تسلا توسط ماسک می توان گفت که این شرکت بیشتر از قبل توسعه می یابد، و شما نیز می دانید که اینطور خواهد شد.

رای شما به "کمپانی عظیم تسلا به خصوصی سازی نزدیک تر می شود" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن