برنامه امنیتی Verizon، برای حفاظت از اتصال به نقطه وای فای عمومی

Verizon VPN برنامه ای برای محافظت در برابر نقاط مشکوک وای فای های عمومی است. این برنامه همچنین می تواند پیام های ردیاب های تبلیغاتی پیگیر را مسدود کند.

برنامه امنیتی Verizon حفاظت اتصال نقطه وای فای عمومی

ورایزون را به فهرست غولهای فناوری اضافه کنید زیرا که نمیتوانند در مقابل وسوسه ارائه خدمات مجازی خصوصی در شبکه مجازی خود مقاومت کنند.

شرکت Verizon و شرکت مادر Engadget، یک برنامه امن Wi-Fi را برای سیستم عامل های آندروید، که از رمزگذاری یک VPN استفاده می کند، را برای محافظت از دستگاه های تلفن شما در برابر نقاط ضعف وای فای ها منتشر کرده است.

با این برنامه، در حالت ایده آل، برای شما، دیگر نمی خواهد که نگران یک نقطه دسترسی وای فای جعلی باشید که می تواند ترافیک داده خود را در فرودگاه و یا کافی شاپ ها یا هر مکان دیگری در اختیار شما قرار دهد.

این برنامه حتی پیام های تبلیغاتی را که می تواند به منظور بازاریابی هدفمند منجر شود، نیز مسدود می کند. بله، شرکت مخابراتی که خود توسط ردیابی آگهی های مخرب دچار مشکل شده بود، اکنون به شما در جلوگیری از آن کمک می کند.

در این مطلب ببینید: وای فای WPA3 عرضه شده است، با امنیت بیشتر و نفوذ ناپذیری بالا.

برنامه های بسیاری در این زمینه وجود دارد که باید هزینه هایی بابت آن ها بپردازید،برای مثال، هزینه TunnelBear مبلغ 5 دلار در هر ماه است، اما این برنامه با یک هزینه پائین در حدود 4 دلار در هر ماه برای شما قابل پرداخت خواهد بود که کمی نسبت به سایر خدمات ارزان تر است، همچنین نسخه معمولی و ابتدائی این نرم افزار به صورت رایگان در دسترس است.

اما در اینجا جادوی بزرگتر ممکن است این باشد که دامنه دستگاههای واجد شرایط برای اتصال و استفاده از این برنامه بیشتر می باشند.

این برنامه تا 10 دستگاه که از طریق حساب Verizon شما مرتبط هستند را قادر به استفاده می داند.

اگر شما امیدوار بودید که از پوشش وای فای Verizon برای فقط تبلت خود استفاده کنید، می توانید به طور کلی نسخه عمومی را انتخاب کنید.

همینطور این شرکت اضافه می کند که مطمئن باشید ورایزون هیچ کنترلی بر پوشش کاربر را ندارد.

شما همچنین می توانید برنامه کنترل داده ها و یافتن شبکه های وای فای با برنامه گوگل را در این قسمت مشاهده کنید.

ویدیوها و مطالب مشابه